Co se stane, když ponoříte obličej do perlivé vody na 30 sekund?

Co se stane, když ponoříte obličej do perlivé vody na 30 sekund?

O tom, že konzumace vody má pro naše tělo blahodárné účinky, jistě všechny víme, ale věděly jste také to, že ke zlepšení pleti přispívá i voda perlivá? Jediné, co stačí udělat, je to, že obličej namočíte na 30 sekund do perlivé vody. A jaké jsou výhody tohoto úkonu?

Čistí pokožku

Některé ženy mají natolik citlivou pleť, že pokud si udělají peeling obličeje, může se stát, že místo hedvábné hladké pokožky se jim najednou objeví suchá a podrážděná kůže. Bublinky v perlivé vodě působí podobně jako právě peeling, ovšem mnohem šetrněji a bez tření.

Ušetříte

Masky, krémy, čisticí vody, gely, peeling – to vše stojí nemalé peníze, že? A právě i v tomto má perlivá voda obrovské plus, protože stojí jen pár korun a je opravdu účinná!

Zdroj: Shutterstock.com

Trvá to jen chvilku

Jak jsme již psali na začátku, pouze stačí, když si obličej do perlivé vody ponoříte na 30 sekund. Ty si jednou za čas vyšetří každý z nás. Zní to skvěle, že?

Vyživuje pleť

Opět je řeč o bublinkách, protože díky nim se pleť okysličí a do hloubky vyčistí. Což znamená, že vaše pleť bude zářivá, hebká a především zdravá bez použití jakékoliv chemie!

Máte i vy nějaký osvědčený trik, jak si rychle, šetrně, přírodně a především levně ošetřit pleť? Podělte se s námi o něj v komentářích níže!

Autor:
Publikováno: 11. 7. 2017 09:44 Nahlásit obsah