Táňa Pauhofová sdílela krásnou rodinnou fotku. Svou dceru Mílu poprvé ukázala světu

Táňa Pauhofová sdílela krásnou rodinnou fotku. Svou dceru Mílu poprvé ukázala světu Zdroj: Profimedia

Slovenská herečka Táňa Pauhofová si své soukromí drží jako oko v hlavě. Tentokrát ale udělala výjimku a na Instagramu sdílela společnou fotku se svým manželem Jonatánem Pastirčákem a několikaměsíční dcerkou Mílou. Co říkáte na hereččinu holčičku, na koho je podobná?

39letá slovenská herečka Táňa Pauhofová se v říjnu loňského roku stala poprvé maminkou. Svému 29letému manželovi Jonatánu Pastirčákovi přivedla na svět krásnou a zdravou holčičku, která dostala jméno Míla.

Táňa Pauhofová je na informace ze svého rodinného života velmi skoupá. Své příznivce proto velmi mile překvapila, když na svém instagramovém profilu zveřejnila aktuální fotku své rodiny. 

Hrdá maminka se na snímku zvěčnila se svou několikaměsíční dcerkou i s milovaným manželem. Z celého snímku vyzařuje rodinné štěstí a pohoda. Na první pohled lze také poznat, že malá Míla dělá svým rodičům Táně a Jonatánovi obrovskou radost.

Je to navíc vůbec poprvé, kdy Táňa Pauhofová veřejně sdílela obličej své dcery. Její holčička je vážně roztomilé miminko. Na koho vám přijde více podobná? Na maminku, nebo na tatínka?

Zdroj: Instagram.com/tana_pauhofova_official

Autor:
Publikováno: 13. 1. 2023 10:02 Nahlásit obsah