Dcera Dary Rolins se na sociálních sítích postarala o velký rozruch. Nazvala svou mámu MILFkou

Dcera Dary Rolins se na sociálních sítích postarala o velký rozruch. Nazvala svou mámu MILFkou Zdroj: Profimedia

Dcera Dary Rolins, 14letá Laura Homolová, je na sociálních sítích stále odvážnější. O velký rozruch se nedávno postarala na TikToku, kde sdílela video se svou hvězdnou mámou. Označení, kterým svou 48letou maminku častovala, však některé sledující zvedlo pořádně za židle.

14letá dcera Dary Rolins, Laura Homolová, už dávno není malé děvčátko. Vyrostla z ní krásná slečna, která je v současné době stále aktivnější na sociálních sítích. Velký rozruch budí zejména Lauřin tiktokový účet, kde nedávno sdílela také společné video se svou mámou Darou Rolins.

Někteří sledující se u videa zasmáli, jiné však jeho obsah velmi pobouřil. Laura totiž v tomto videu svou mámu nazvala MILFkou. V překladu jde o mámu, která stále stojí za hřích.

“To nevíte, co doslova znamená “MILF” nebo proč jste si myslely, že je dobrej nápad něco takovýho dát veřejně na sociální sítě?” zeptala se na TikToku napřímo Laury Homolové jedna její sledující.

“Ponauč mě, ale já doteď měla za to, že to znamená “attractive middle aged woman”,” odpověděla dcera Dary Rolins s tím, že za zkratkou MILF nevidí nic neslušného.

V každém případě společné video 48leté zpěvačka Dary Rolins a její 14leté dcery Laury Homolové na TikToku u sledujících výrazně boduje. Do dnešní doby má takřka 500 tisíc zhlédnutí a přes 30 tisíc liků. Co si o něm myslíte vy? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Tiktok.com/@kikirikib, Instagram.com/dararolins_vermi
Autor:
Publikováno: 22. 11. 2022 11:08 Nahlásit obsah