Kamila Nývltová otevřeně o svém boji s váhou: Držela drastické diety a ztratila menstruaci

Kamila Nývltová otevřeně o svém boji s váhou: Držela drastické diety a ztratila menstruaci Zdroj: Shutterstock

Zpěvačka Kamila Nývltová má výstavní postavu. Vděčí za ní své životosprávě. Zdravě a vyváženě se stravuje a pravidelně cvičí. Na Instagramu nyní otevřeně přiznala, že ne vždy tomu tak bylo a že si v minulosti prošla i drastickými dietami. V jejich důsledku byla v psychické nepohodě, ale také ztratila menstruaci.

Kamila Nývltová se proslavila v roce 2008 účinkováním v soutěži X Factor, v níž se probojovala až do finále. V rámci této televizní show navíc zvítězila v kategorii zpěváků do 25 let. Od té doby prošla profesní a také osobní proměnou.

Jako finalistka X Factoru vážila 74 kilogramů. Z této váhy se jí podařilo dostat až na 63 kilogramů a v určitých obdobích ještě níž. Jenže, jak se Kamila Nývltová rozepsala na svém Instagramu, nebylo to zadarmo.

“Kolikrát jsem se snažila nejíst, pít odtučňovací drinky a jedla divný tablety... Akorát mi to rozházelo totálně organizmus, neměla jsem měsíčky a byla jsem psychicky mimo,” pohlíží kriticky na některá období svého života úspěšná zpěvačka, která ztvárnila přední role v řadě českých muzikálů.

V současné době má Kamila Nývltová nejen nádhernou postavu, ale vyznává i zdravý životní styl bez drastických diet, hladovění či tabletek na hubnutí. A jak sama říká, je v psychické pohodě a spokojená se svým tělem.

“Nejsem žádný fitness trenér, ani guru, ale sama jsem si proměnou prošla a vím, jak je to těžké. Kolikrát jsem to chtěla hned, ale zjistila jsem, že vše nejde hned a že je to o vůli o píli a hlavně o tom to nevzdat, ať už se jedná o cokoliv. Samozřejmě mi na sobě také plno věcí vadí a stále je co zlepšovat. Ale tady si připomenu, že jsem to zvládla a takhle už jedu 13 let. Někdy přiberu 3 kila a někdy zase 3 zhubnu. Do toho pravidelné cvičení a jídlo. Jsem zdravá, tělo mi funguje a díky tomu jsem svým způsobem v pohodě,” popsala česká zpěvačka svou cestu za dokonalým tělem.

Kamila Nývltová nezapomněla jako motivaci pro své sledující přiložit na Instagram také srovnávací fotku “před” a “po”. Právě na tomto snímku je vidět, jak velkou cestou česká zpěvačka během posledních let prošla a kolik dřiny jí to stálo.

“Občas najdu nějakou porovnávačku, která mě vždy utvrdí v tom, že to prostě jde. Chci Vám jen ukázat, že když člověk chce, může něco se svým tělem a s duševní pohodou dělat,” vzkázala Kamila Nývltová ostatním.

Autor:
Publikováno: 11. 5. 2021 12:00 Nahlásit obsah