Kategorie Kamila Nývltová

Článek
Den matek českých celebrit: Jak tento svátek oslavila Monika Bagárová, Gabriela Koukalová nebo Taťána Kuchařová?
Den matek českých celebrit: Jak tento svátek oslavila Monika Bagárová, Gabriela Koukalová nebo Taťána Kuchařová? Druhou květnovou neděli si každoročně připomínáme Den matek. Jedná se o významnou událost a snad nikdo z nás v tento den nezapomněl popřát své mamince. Že je máma nejdůležitějším člověkem pod sluncem, zdůraznily na sociálních sítích také mnohé české celebrity. Kdo si vzpomněl na svou maminku, kdo pogratuloval i tchyni a kdo dostal pugét květin?
Článek
Velikonoce českých celebrit: Lucii Borhyovou prohnali koledníci, Monika Absolonová tradičně pekla ve velkém
Velikonoce českých celebrit: Lucii Borhyovou prohnali koledníci, Monika Absolonová tradičně pekla ve velkém K Velikonocům patří pečení mazance či beránka, barvení vajíček i pondělní pomlázka. Jak dokazují některé příspěvky na sociálních sítích, tyto jedinečné svátky si plnými doušky vychutnávaly také mnohé české celebrity. Kdo se plnou parou pustil do velikonočního pečení? A kdo si po Velikonočním pondělí rozhodně nesedne?
Článek
Kamila Nývltová napekla neuvěřitelných 525 kilogramů vánočního cukroví. V letošním roce si dala skutečně do těla
Kamila Nývltová napekla neuvěřitelných 525 kilogramů vánočního cukroví. V letošním roce si dala skutečně do těla Zpěvačka Kamila Nývltová, která je také výborná cukrářka a pekařka, letos zdolala svůj osobní rekord. Na zakázku napekla 525 kilogramů vánočního cukroví, což se s jejími loňskými 200 kilogramy cukroví nedá absolutně srovnávat. Jak tato sympatická zpěvačka dodává, letos už s pečením cukroví skončila, ale příští rok se do něj pustí zase.
Článek
Kamila Nývltová se opět pouští do pečení vánočního cukroví. Tentokrát chce napéct přes 52 tisíc kousků
Kamila Nývltová se opět pouští do pečení vánočního cukroví. Tentokrát chce napéct přes 52 tisíc kousků Kamila Nývltová je nejen skvělá zpěvačka, ale také výborná pekařka a cukrářka. Mezi její obrovské vášně patří pečení vánočního cukroví a ani v letošním roce tomu nebude jinak. Tato sympatická žena se pouští do předvánočních příprav už nyní. Jak uvedla na svém Instagramu, na letošní Vánoce chce upéct přes 52 tisíc kousků vánočního cukroví.
Článek
Kamila Nývltová upekla dceři Daniela Hůlky narozeninový dort. S motivem Ledového království
Kamila Nývltová upekla dceři Daniela Hůlky narozeninový dort. S motivem Ledového království Kamila Nývltová je nejen skvělá zpěvačka, ale také cukrářka. Dokazuje to ostatně také na svém instagramovém účtu, kde se pravidelně chlubí svými dechberoucími výtvory. Tentokrát se ale vyznamenala. Upekla totiž luxusní narozeninový dort pro dcerku zpěváka Daniela Hůlky, Rozárku.
Článek
Kamila Nývltová otevřeně o svém boji s váhou: Držela drastické diety a ztratila menstruaci
Kamila Nývltová otevřeně o svém boji s váhou: Držela drastické diety a ztratila menstruaci Zpěvačka Kamila Nývltová má výstavní postavu. Vděčí za ní své životosprávě. Zdravě a vyváženě se stravuje a pravidelně cvičí. Na Instagramu nyní otevřeně přiznala, že ne vždy tomu tak bylo a že si v minulosti prošla i drastickými dietami. V jejich důsledku byla v psychické nepohodě, ale také ztratila menstruaci.
Článek
Kamila Nývltová napekla na Velikonoce 60 mazanců, 20 beránků a 225 cupcaků. S přehledem trumfla profesionální pekaře i cukráře
Kamila Nývltová napekla na Velikonoce 60 mazanců, 20 beránků a 225 cupcaků. S přehledem trumfla profesionální pekaře i cukráře Kamila Nývltová je nejen skvělou zpěvačkou, ale i výbornou pekařkou a cukrářkou. Že by se s přehledem uživila pečením sladkého cukroví i pečiva, dokázala také o letošních Velikonocích. Kamila Nývltová totiž napekla neuvěřitelných 60 mazanců, 20 beránků a 225 cupcaků. Tímto dechberoucím počinem se pochlubila i na svém Instagramu.
Článek
Zpěvačka Kamila Nývltová napekla zdravotníkům z ARO 300 kusů zákusků. Lidé ji za její dobrý skutek zkritizovali
Zpěvačka Kamila Nývltová napekla zdravotníkům z ARO 300 kusů zákusků. Lidé ji za její dobrý skutek zkritizovali Pro dobrotu na žebrotu. O platnosti tohoto rčení se na vlastní kůži před několika dny přesvědčila česká zpěvačka Kamila Nývltová. Zdravotníkům z trutnovského ARO napekla tři sta kusů zákusků a o svém solidárním gestu informovala na svém Instagramu. Lidé na sociálních sítích však Kamilu Nývltovou za tento dobrý skutek hromadně zkritizovali. Proč?