Kamila Nývltová upekla dceři Daniela Hůlky narozeninový dort. S motivem Ledového království

Kamila Nývltová upekla dceři Daniela Hůlky narozeninový dort. S motivem Ledového království Zdroj: Shutterstock

Kamila Nývltová je nejen skvělá zpěvačka, ale také cukrářka. Dokazuje to ostatně také na svém instagramovém účtu, kde se pravidelně chlubí svými dechberoucími výtvory. Tentokrát se ale vyznamenala. Upekla totiž luxusní narozeninový dort pro dcerku zpěváka Daniela Hůlky, Rozárku.

“Bylo mi ctí upéci dortík pro mého kamaráda a skvělého zpěváka Daniela Hůlku a pro jeho holčičku Rozárku k narozeninám. Děkuji za důvěru. A úkol zněl jasně, hlavně aby tam byla Elsa a Olaf,” napsala na Instagram Kamila Nývltová a připojila fotku svého nádherného cukrářského výrobku.

Sympatická zpěvačka by klidně mohla zpívání pověsit na hřebík a věnovat se pouze cukrařině, ve které je opravdovou profesionálkou. S přehledem totiž zvládne vykouzlit nejen luxusní narozeninové a svatební dorty, ale také jedinečné zákusky nebo pečivo.

Za narozeninový dort pro svou tříletou dcerku Rozárku Kamile Nývltové veřejně na Instagramu poděkoval také Daniel Hůlka. Tento oblíbený zpěvák se otcovské role dočkal až po padesátce, o to víc si ji užívá. Mámou tříleté Rozárky je Danielova manželka Barbora Hůlková.

Kamila Nývltová obdržela na Instagramu za narozeninový dort pro dcerku Daniela Hůlky spoustu pochvalných komentářů. “Kamila mě hodně překvapila. Dort je moc pěkný, Rozárce se bude určitě líbit,” napsala jedna sledující. “Kami, ty jsi neskutečný talent! Máš můj obdiv,” přidala se zase další.

Ač Kamila Nývltová ráda peče, na její postavě to není vůbec vidět. Peče totiž zpravidla pro ostatní, a ne pro sebe. “Miluju pečení, protože dělá lidi šťastnými,” vysvětluje na svém instagramovém účtu a my jí musíme dát za pravdu.

Autor:
Publikováno: 24. 5. 2021 09:44 Nahlásit obsah