Zpěvačka Kamila Nývltová napekla zdravotníkům z ARO 300 kusů zákusků. Lidé ji za její dobrý skutek zkritizovali

Zpěvačka Kamila Nývltová napekla zdravotníkům z ARO 300 kusů zákusků. Lidé ji za její dobrý skutek zkritizovali Zdroj: Shutterstock

Pro dobrotu na žebrotu. O platnosti tohoto rčení se na vlastní kůži před několika dny přesvědčila česká zpěvačka Kamila Nývltová. Zdravotníkům z trutnovského ARO napekla tři sta kusů zákusků a o svém solidárním gestu informovala na svém Instagramu. Lidé na sociálních sítích však Kamilu Nývltovou za tento dobrý skutek hromadně zkritizovali. Proč?

Zpěvačka Kamila Nývltová se rozhodla, že udělá radost zdravotníkům, kteří pracují na ARu v trutnovské nemocnici. Vlastnoručně pro ně proto napekla tři stovky zákusků. Od větrníků přes trubičky až po bábovky a cupcaky.

Kamila Nývltová je nejen skvělou zpěvačkou, ale také cukrářkou. Cukroví, které sama připravila, trutnovským zdravotníkům také osobně dovezla. Tímto způsobem se rozhodla, že jim poděkuje za to, jak den co den stojí v první linii a bojují proti koronaviru.

“Tři sta kousků putovalo do Trutnova na covid oddělení na ARO a tři lůžková oddělení založená pro covid. I když teď tam mají všichni jiné starosti, budu šťastná, když aspoň na minutu zapomenou na ty všechny starosti a jeden sladký kousek jim dodá malou dávku energie, kterou pořád tak potřebují,” napsala oblíbená zpěvačka na Instagram a připojila své selfie se zákusky.

Zatímco u zdravotníků se Kamila Nývltová dočkala za své gesto obrovských slov chvály, na Instagramu pochodila naprosto opačně. Po zveřejnění příspěvku se na ni na sociální síti snesla obrovská vlna kritiky, což vůbec nedokázala pochopit. Spousta nepřejících lidí oblíbenou zpěvačku obviňovala z toho, že se chce tímto solidárním gestem pouze zviditelnit.

Kamila Nývltová později všechny tyto nenávistné komentáře promazala. Na slova nepřejících lidí reagovala posléze na svém Instagramu dalším postem, kde napsala, že ji reakce některých lidí velmi mrzí a že by ji hanba fackovala, kdyby se na covid oddělení fotila pro své zviditelnění. 

“Kdybych mohla napeču všem, celé republice, celému světu, ale nejraději bych tedy všechny vyléčila, když by mi to tedy někdo dovolil samozřejmě bez zviditelnění... To, co jsou lidi schopni psát, mě někdy až děsí a stydim se někdy za to, kde to vlastně žiju. Byla jsem vychovávaná tak, abych se ke všem chovala vstřícně, hezky, s pochopením, nad nikým se nepovyšovala a dělala všechno nezištně a s dobrým srdcem. Normálně se nad ničím nezastavuji, ale tohle mě tentokrát dost zamrzelo, že jsou někteří lidé opravdu tak hloupí a dokážou ze sebe vypustit takové věty. No já si především myslím, že bysme se každý měl zamyslet nad svým životem, zamést si pořádně před sebou, a místo toho aby někdo pořád mluvil a jenom naříkal, nadával a seděl doma na prdeli, tak by měl možná taky něco dělat,” uvedla Kamila Nývltová otevřeně na svém instagramovém profilu.

V každém případě na Instagram Kamily Nývltové v reakci na její další post napsala spousta lidí, ať si některé nepřející reakce nebere příliš k tělu. Zpěvačce dále vzkázali, že je šikovná a úžasná a ať si ze škaredých řečí nic nedělá, protože hloupost některých lidí je zkrátka nekonečná. 

Autor:
Publikováno: 15. 3. 2021 14:15 Nahlásit obsah