Kategorie Nemocnice

Článek
Berenika Kohoutová zrekapitulovala svou dovolenou na Zanzibaru: Počet chorob 5, počet návštěv nemocnice 2 a počet bílých pláží cca 7
Berenika Kohoutová zrekapitulovala svou dovolenou na Zanzibaru: Počet chorob 5, počet návštěv nemocnice 2 a počet bílých pláží cca 7 Herečka Berenika Kohoutová si vychutnávala se svým manželem a dcerou dovolenou na exotickém Zanzibaru. Pobyt v dovolenkovém ráji jim již skončil, a tak Berenika svou dovolenou na závěr zrekapitulovala. Jak to vypadá, na Zanzibaru nebylo vše zalité sluncem, Bereniku Kohoutovou s rodinou přepadla viróza a skončili i v místní nemocnici.
Článek
Zpěvačka Kamila Nývltová napekla zdravotníkům z ARO 300 kusů zákusků. Lidé ji za její dobrý skutek zkritizovali
Zpěvačka Kamila Nývltová napekla zdravotníkům z ARO 300 kusů zákusků. Lidé ji za její dobrý skutek zkritizovali Pro dobrotu na žebrotu. O platnosti tohoto rčení se na vlastní kůži před několika dny přesvědčila česká zpěvačka Kamila Nývltová. Zdravotníkům z trutnovského ARO napekla tři sta kusů zákusků a o svém solidárním gestu informovala na svém Instagramu. Lidé na sociálních sítích však Kamilu Nývltovou za tento dobrý skutek hromadně zkritizovali. Proč?
Článek
Toto je pravá věrnost: Fenka Bóndžuk čekala týden před nemocnicí, dokud nepropustili jejího pána
Toto je pravá věrnost: Fenka Bóndžuk čekala týden před nemocnicí, dokud nepropustili jejího pána O psech se říká, že jsou nejlepším přítelem člověka. Že je to pravda, předvedla fenka Bóndžuk ze severního Turecka, která na svého páníčka čekala týden před nemocnicí, dokud jej nepropustili. Takto vypadá pravá věrnost!
Článek
Koronavirus v Česku: Denní nárůst nakažených se přiblížil k 10 tisícům, 14. října přibylo 9544 infikovaných
Koronavirus v Česku: Denní nárůst nakažených se přiblížil k 10 tisícům, 14. října přibylo 9544 infikovaných Koronavirová nákaza v Česku bohužel zdolala další rekord. Ve středu 14. října přibylo 9 544 nově prokázaných případů covidu-19. Počet potvrzených nákaz za jeden den se tak přiblížil hranici 10 tisíc.
Článek
Zdravotní sestřička zachránila v bejrútské nemocnici tři novorozená miminka. Fotka vznikla několik minut po výbuchu dusičnanu amonného
Zdravotní sestřička zachránila v bejrútské nemocnici tři novorozená miminka. Fotka vznikla několik minut po výbuchu dusičnanu amonného V bejrútském přístavu došlo 4. srpna k ničivé explozi 2 750 tun dusičnanu amonného. Ten zde byl paradoxně celých 6 let skladován bez dostatečných bezpečnostních opatření. I když se tato událost stala takřka před dvěma týdny, Bejrút stále odklízí trosky. Na povrch vyplouvají i další dojemné okamžiky, které jsou s touto tragédií spojeny.