Berenika Kohoutová zrekapitulovala svou dovolenou na Zanzibaru: Počet chorob 5, počet návštěv nemocnice 2 a počet bílých pláží cca 7

Berenika Kohoutová zrekapitulovala svou dovolenou na Zanzibaru: Počet chorob 5, počet návštěv nemocnice 2 a počet bílých pláží cca 7 Zdroj: Profimedia

Herečka Berenika Kohoutová si vychutnávala se svým manželem a dcerou dovolenou na exotickém Zanzibaru. Pobyt v dovolenkovém ráji jim již skončil, a tak Berenika svou dovolenou na závěr zrekapitulovala. Jak to vypadá, na Zanzibaru nebylo vše zalité sluncem, Bereniku Kohoutovou s rodinou přepadla viróza a skončili i v místní nemocnici.

“Zanzibar - skóre. Navštívená místa: cca 6, počet ubytování: 4, počet chorob: 5 (když počítám i stoupnutí na ježka), počet kamarádů, co jsme potkali: 2, počet návštěv místního špitálu: 2, počet štípanců: 3 miliony, počet pohádkově bílejch pláží: cca 7, počet dešťových přeháněk: 5, konečné číslo na teploměru po sečtení nejvyšších horeček všech účastníků: 118,3, počet snědenýho čerstvýho ovoce a ryb: asi 50 kilo, počet zážitků: nekonečno. Tak zas možná za rok! Jestli se z toho vzpamatujem,” shrnula originálně Berenika Kohoutová svou rodinnou dovolenou na exotickém ostrově Zanzibar. 

Herečka odletěla na Zanzibar s tříletou dcerou Lolou a s manželem Kryštofem Kubínem. V tomto dovolenkovém ráji turistů si užívali nejen slunce, moře, pláže a výletování. Rodinu na dovolené přepadla viróza, se kterou po tříleté Lole bojovala i sama Berenika Kohoutová.

“Tohle jsem fakt nečekala. Že to tady bude takovej ráj. Pokaždý, když se přesunem na nějaký jiný místo, tak jsem úplně v úžasu. I špitály tady maj dobrý hele!” okomentovala své dovolenkové zážitky na Instagramu Berenika Kohoutová.

Zdroj: Shutterstock “Takže až mi přestane bejt blbě ze sluníčka nebo z virózy, co jsem chytla od Loly nebo jáužkrucipíseknevimzčeho, pojedeme šnorchlovat k tomu ostrovu Billa Gatese a budeme mu tam čumět do oken a já vám pak řeknu, co si dává jeho zahradník k večeři,” informovala před pár dny své instagramové sledující herečka.

Berenika Kohoutová má dovolenou na Zanzibaru aktuálně již za sebou. A rozhodně bude mít na co vzpomínat!

Zdroj: Instagram.com/berenika_off
Autor:
Publikováno: 16. 1. 2023 15:42 Nahlásit obsah