Kategorie Rodinná dovolená

Článek
Zermatt – jiný svět pod Matterhornem
Zermatt – jiný svět pod Matterhornem Švýcarské středisko Zermatt je opředené tou nejhonosnější pověstí, a skutečnosti ji snad ještě předchází. Zimní pobyt tady vás sice vyjde možná dráž, než exotická dovolená u moře, nicméně tahle Švýcarská perla ležící u nohou majestátného Matterhornu by rozhodně neměla chybět na tzv. bucket listu žádného lyžaře.
Článek
Lienz – rodinná zábava a flowtraily v srdci Lienzských dolomit
Lienz – rodinná zábava a flowtraily v srdci Lienzských dolomit Poklidnější, ovšem na sportovní i rodinné aktivity velmi bohatá oblast se rozprostírá kolem Lienzu, hlavního města východního Tyrolska zasazeného do Lienzských dolomit.
Článek
Berenika Kohoutová zrekapitulovala svou dovolenou na Zanzibaru: Počet chorob 5, počet návštěv nemocnice 2 a počet bílých pláží cca 7
Berenika Kohoutová zrekapitulovala svou dovolenou na Zanzibaru: Počet chorob 5, počet návštěv nemocnice 2 a počet bílých pláží cca 7 Herečka Berenika Kohoutová si vychutnávala se svým manželem a dcerou dovolenou na exotickém Zanzibaru. Pobyt v dovolenkovém ráji jim již skončil, a tak Berenika svou dovolenou na závěr zrekapitulovala. Jak to vypadá, na Zanzibaru nebylo vše zalité sluncem, Bereniku Kohoutovou s rodinou přepadla viróza a skončili i v místní nemocnici.
Článek
Monika Bagárová a Makhmud Muradov jsou opět spolu. I s dcerou Ruminkou si užívají v Dubaji
Monika Bagárová a Makhmud Muradov jsou opět spolu. I s dcerou Ruminkou si užívají v Dubaji Zpěvačka Monika Bagárová a MMA zápasník Makhmud Muradov si opět vychutnávají opravdové rodinné štěstí. Se svou dcerkou Ruminkou společně vyrazili na dovolenou do Dubaje, kde čerpají pozitivní energii ze sluníčka a mořských vln.