Velikonoce českých celebrit: Lucii Borhyovou prohnali koledníci, Monika Absolonová tradičně pekla ve velkém

Velikonoce českých celebrit: Lucii Borhyovou prohnali koledníci, Monika Absolonová tradičně pekla ve velkém Zdroj: Shutterstock

K Velikonocům patří pečení mazance či beránka, barvení vajíček i pondělní pomlázka. Jak dokazují některé příspěvky na sociálních sítích, tyto jedinečné svátky si plnými doušky vychutnávaly také mnohé české celebrity. Kdo se plnou parou pustil do velikonočního pečení? A kdo si po Velikonočním pondělí rozhodně nesedne?

Moderátorka Lucie Borhyová patří k zastánkyním českých velikonočních tradic. Na Červené neboli Velikonoční pondělí si to tedy rozhodně nedokáže představit bez pořádného mrskutu. Jak ukázala na Instagramu, koledníci si u ní doma rovnou podávali dveře.

“Letos sice neuschnu, ale dnes si asi nesednu,” napsala na svém instagramovém profilu Lucie Borhyová, a kromě fotek přidala i názorné video z velikonoční koledy.

Polsko-česká zpěvačka Ewa Farna si užívala velikonoční svátky ve svých rodných Slezských Beskydech, odkud také svým příznivcům popřála krásné Velikonoce.

“Veselé Velikonoce alias jak vysvětlit dítěti, že jenom dneska může zešlehat mámu a ještě za to dostane čokošku,” vznesla zpěvačka na Instagramu dotaz plný nadsázky.

Velikonoční pomlázku si nenechala ujít také modelka Agáta Hanychová, která Velikonoce strávila se svými dětmi. Na Instagramu sdílela fotku, na které ji mrská její jedenáctiletý syn Kryšpín.

Nejen pomlázka, k Velikonocům patří také tradiční speciality. Přípravu velikonoční nádivky, mazance i velikonočního beránka si nenechala ani letos ujít zpěvačka Monika Absolonová. Ta své fanoušky potěšila pohledem na nádherně vyzdobenou velikonoční tabuli, na které nechyběly ani velikonoční dekorace a barevná velikonoční vajíčka pro koledníky.

“Veselé Velikonoce! P. S. mazance jsou trošku tmavší. Tak jsem teď další várku dala na míň. Všechno jsem stihla, tak teď už pohoda,” napsala Monika Absolonová v předvečer Velikonočního pondělí na Instagramu.

Milovnicí velikonočního pečení je i zpěvačka Kamila Nývltová. Také tato krásná žena popřála pěkné Velikonoce svým sledujícím prostřednictvím vlastnoručně upečeného mazance.

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 19. 4. 2022 10:20 Nahlásit obsah