Jak dnes vypadá herečka Jennifer Love Hewitt? Kvůli plastikám se prý změnila k nepoznání

Jak dnes vypadá herečka Jennifer Love Hewitt? Kvůli plastikám se prý změnila k nepoznání Zdroj: Shutterstock

Americká herečka Jennifer Love Hewitt bodovala zvláště v devadesátkách a na přelomu druhého tisíciletí. Jak vypadá dnes? Některé nepřejícné jazyky tvrdí, že se změnila v důsledku plastických operací k nepoznání. 45letá herečka však vyvrací, že by podstoupila jakékoliv ráznější úpravy svého zevnějšku.

Na Instagramu se v poslední době objevila vlna hatujících komentářů ohledně současného vzhledu slavné americké herečky Jennifer Love Hewitt. Začalo to tím, že její kadeřník zveřejnil instagramové video, ve kterém ukázal, že herečka má nový účes.

Jennifer Love Hewitt se rozhodla pro módní mikádo a maganově-hnědý odstín. Její fanoušci ji okamžitě zahrnuli komentáři plnými chvály.  Mezi komplimenty se však objevila také kritika. 

Někteří lidé tvrdili, že herečka musela podstoupit plastické operace, aby dosáhla tak perfektního vzhledu. Někdo dokonce napsal, že je Jennifer Love Hewitt od dob své slávy prakticky k nerozeznání.

Na tyto nepříjemné spekulace reagovala přímo herečka. “Tolik lidí tvrdí, že vypadám jinak… Ale já vypadám přesně tak jak vždy. Nemůžu vypadat přirozeněji. Takhle jsem se prostě ráno probudila. Filtry vás opravdu tolik nezmění,” uvedla v Instagram Stories Jennifer Love Hewitt. 

V dnešní době jsou celebrity pod neustálým dohledem veřejnosti a jejich vzhled bývá předmětem nekonečného hodnocení. Herečka Jennifer Love Hewitt tak není výjimkou. Ale zdá se, že se dokázala vyrovnat s negativními komentáři opravdu sebejistě. 

Zdroj: Independent.co.uk, Prevention.com

Autor:
Publikováno: 4. 4. 2024 13:59 Nahlásit obsah