Komik Kevin Freshwater vyzval v metru neznámou ženu, aby zazpívala Shallow od Lady Gaga: Její nádherný zpěv se stal internetovou senzací

Komik Kevin Freshwater vyzval v metru neznámou ženu, aby zazpívala Shallow od Lady Gaga: Její nádherný zpěv se stal internetovou senzací Zdroj: Instagram.com @kevinfreshwater

Anglický komik Kevin Freshwater točí vtipná videa, která pravidelně umisťuje na svém Instagramu. Nedávno vyrazil do londýnského metra, kde cestující žádal, aby dokončili některou ze známých písní. Když oslovil sympatickou blondýnku Charlotte Awbery, ať dozpívá song od Lady Gaga, z jejího výkonu se mu zatajil dech.

Komik žádal kolemjdoucí, aby dozpívali konec známých písní

Komik Kevin Freshwater se vydal do londýnského metra, aby zde natočil další zábavná videa. Jednoduše žádal náhodné kolemjdoucí, aby dozpívali některé ze známých hitů. Rozhodně ovšem nečekal, že mezi lidmi narazí na mimořádný talent.

Když se náhodně zeptal atraktivní blondýnky Charlotte Awbery, zda by nedozpívala song Shallow od Bradleyho Coopera a Lady Gaga, zůstal stát jako opařený. Tato dosud neznámá žena totiž tuto hitovku zapěla ještě lépe než slavná americká zpěvačka Lady Gaga.

Z neznámé zpěvačky Charlotte Awbery se stala přes noc hvězda

Charlotte Awbery však svým zpěvem neohromila pouze komika Kevina Freshwatera. Když tento muž celé video zveřejnil na svém Instagramu, stala se z něj přes noc obrovská internetová senzace.

Prakticky přes noc se proslavila i sama aktérka videa Charlotte Awbery, kterou ostatní lidé chválili za její překrásný zpěv. Je tedy jenom otázkou času, kdy nás tato nadaná žena ohromí svým novým hudebním albem.

Bylo vše domluvené předem?

Zlé jazyky ovšem tvrdí, že video s Charlotte bylo předem domluvené a že jí chtěl známý komik tímto způsobem dopomoci ke slávě. Tato žena si totiž do svého „objevení“ v londýnském metru nezpívala pouze ve sprše, ale živila se přímo jako profesionální zpěvačka.

Díky jejímu talentu, o kterém se prostřednictvím internetu dozvěděly miliony lidí po celém světě, se z ní však prakticky přes noc stala celebrita. Její zpěv je totiž opravdu nádherný, o čemž se můžete přesvědčit i na videu, které Kevin Freshwater pořídil v londýnském metru.

Autor:
Publikováno: 25. 2. 2020 09:53 Nahlásit obsah