Video: Zedník zdemoloval kladivem novou koupelnu, za svou práci nedostal zaplaceno

Video: Zedník zdemoloval kladivem novou koupelnu, za svou práci nedostal zaplaceno Zdroj: Shutterstock

Nervy praskly zedníkovi z amerického Colorada, který podle svých slov nedostal zaplaceno za obložení koupelny. V afektu proto vtrhnul do bytu a kladivem novou koupelnu doslova srovnal se zemí. Celou tuto situaci zachytila domácí bezpečnostní kamera. Video s rozzuřeným obkladačem tak nyní můžete zhlédnout i vy.

Spor mezi majitelkou bytu a obkladačem z amerického státu Colorado se stal celosvětově známým díky virálnímu videu, které je aktuálně hitem internetu. Rozzuřený zedník vtrhnul se svou přítelkyní do bytu, kde dříve prováděl rekonstrukci koupelny, letos 11. září. Do prázdného bytu jej vpustila sousedka, které pověděl, že jde dokončit práci v koupelně.

Místo dokončovacích prací však začal kladivem bušit do obkladů, až celou koupelnu kompletně zdemoloval. Jak dokazuje video z domácí bezpečnostní kamery, nespokojený řemeslník během demolování nové koupelny křičel, že za svou práci nedostal zaplaceno.

Po tomto incidentu oslovila coloradská televize KKTV11 majitelku bytu Amber Truckeovou. Tato žena uvedla, že k demolici její koupelny došlo, když byla zrovna v práci. Poškozená majitelka bytu navíc předložila fakturu dokládající, že řemeslníkovi proplatila zálohu 3300 dolarů z celkové částky 7500 dolarů. Zbylou částku mu ale chtěla zaplatit až po odstranění nedostatků. Jak Amber Truckeová dokázala fotkami na svém Facebooku, řemeslník totiž při obkládání koupelny odvedl velmi špatnou práci. 

Zdroj: Dailymail.co.uk

Autor:
Publikováno: 27. 9. 2021 12:05 Nahlásit obsah