Kategorie Koupelna

Článek
Jak se snadno a rychle zbavit vodního kamene? Poradíme vám
Jak se snadno a rychle zbavit vodního kamene? Poradíme vám Vodní kámen je úhlavním nepřítelem všech hospodyněk. Tvoří se na bateriích, umyvadlech, vanách a jiných, samozřejmě špatně dosažitelných, místech.
Článek
Dopřejte si luxusu wellness centra doma v koupelně
Dopřejte si luxusu wellness centra doma v koupelně Padla na vás únava a cítíte se stále bez energie a unavená? Pak hoďte starosti za hlavu a dopřejte si lázně. Příjemnou atmosféru si můžete vytvořit i doma v koupelně a nemusíte ani nikam jezdit.
Článek
Jak může pomoct citrón v koupelně? Těchto 5 triků ocení každá domácnost!
Jak může pomoct citrón v koupelně? Těchto 5 triků ocení každá domácnost! Pokud i u vás zavládla horečka v podobě úklidu celé vaší domácnosti, máme pro vás jeden velmi účinný trik, díky kterému bude vaše koupelna vypadat jako nová a navíc k tomu nebudete potřebovat žádné chemické přípravky.
Článek
8 tipů, jak si účinně a chytře uklidit koupelnu!
8 tipů, jak si účinně a chytře uklidit koupelnu! Skříňky v koupelně se občas stávají takovým menším skladištěm na kosmetické výrobky, kartáče a hřebeny, různé léky a mnoho dalšího. Což také vysvětluje, proč bývají často přeplněné věcmi, které v podstatě ani nepotřebujeme.
Článek
Tyto všechny věci děláme během sprchování špatně!
Tyto všechny věci děláme během sprchování špatně! Sprchování je věc, která patří do naší každodenní rutiny. Říkáte si tedy – co je na tom možno udělat špatně? Budete se divit – existuje spousta věcí a návyků, které při sprchování zanedbáváme nebo dokonce úplně opomíjíme.
Článek
Jak nejlépe odstranit rez v koupelně? Zkuste tuto vychytávku!
Jak nejlépe odstranit rez v koupelně? Zkuste tuto vychytávku! Máte doma železitou vodu, takže musíte koupelnu neustále drbat, i když to moc nejde a navíc kupovat předražené výrobky plné chemie? Zkuste tuto vychytávku, která se skládá z pár surovin a k tomu ani tolik neničí vaše ruce, rukavice a životní prostředí.
Článek
Intimní fotografie ve sprše
Intimní fotografie ve sprše Sprcha je jedním z nejintimnějších míst, které v domě nebo bytě najdeme. Indická fotografka Manjari Sharma zvala do své koupelny po dobu několika měsíců různé lidi a fotografovala je při sprchování. Výsledky ji samotnou…
(1) Načíst více