Kategorie Koupelna

Článek
Jak může pomoct citrón v koupelně? Těchto 5 triků ocení každá domácnost!
Jak může pomoct citrón v koupelně? Těchto 5 triků ocení každá domácnost! Pokud i u vás zavládla horečka v podobě úklidu celé vaší domácnosti, máme pro vás jeden velmi účinný trik, díky kterému bude vaše koupelna vypadat jako nová a navíc k tomu nebudete potřebovat žádné chemické přípravky.
Článek
Dopřejte si luxusu wellness centra doma v koupelně
Dopřejte si luxusu wellness centra doma v koupelně Padla na vás únava a cítíte se stále bez energie a unavená? Pak hoďte starosti za hlavu a dopřejte si lázně. Příjemnou atmosféru si můžete vytvořit i doma v koupelně a nemusíte ani nikam jezdit.
Článek
8 tipů, jak si účinně a chytře uklidit koupelnu!
8 tipů, jak si účinně a chytře uklidit koupelnu! Skříňky v koupelně se občas stávají takovým menším skladištěm na kosmetické výrobky, kartáče a hřebeny, různé léky a mnoho dalšího. Což také vysvětluje, proč bývají často přeplněné věcmi, které v podstatě ani nepotřebujeme.
Článek
Jak se snadno a rychle zbavit vodního kamene? Poradíme vám!
Jak se snadno a rychle zbavit vodního kamene? Poradíme vám! Vodní kámen je úhlavním nepřítelem všech hospodyněk. Tvoří se na bateriích, umyvadlech, vanách a jiných, samozřejmě špatně dosažitelných, místech.
Článek
Tyto všechny věci děláte během sprchování špatně!
Tyto všechny věci děláte během sprchování špatně! Sprchování je věc, která patří do naší každodenní rutiny. Říkáte si tedy – co je na tom možno udělat špatně? Budete se divit – existuje spousta věcí a návyků, které při sprchování zanedbáváme nebo dokonce úplně opomíjíme.
Článek
Jak nejlépe odstranit rez v koupelně? Zkuste tuto vychytávku!
Jak nejlépe odstranit rez v koupelně? Zkuste tuto vychytávku! Máte doma železitou vodu, takže musíte koupelnu neustále drbat, i když to moc nejde a navíc kupovat předražené výrobky plné chemie? Zkuste tuto vychytávku, která se skládá z pár surovin a k tomu ani tolik neničí vaše ruce, rukavice a životní prostředí.
Článek
Intimní fotografie ve sprše
Intimní fotografie ve sprše Sprcha je jedním z nejintimnějších míst, které v domě nebo bytě najdeme. Indická fotografka Manjari Sharma zvala do své koupelny po dobu několika měsíců různé lidi a fotografovala je při sprchování. Výsledky ji samotnou…
Článek
Čtenářka píše: Muži a ženy v koupelně
Čtenářka píše: Muži a ženy v koupelně Nedávno jsem byla na návštěvě u své kamarádky, a její přítel si posteskl: ach jo, já nemám vůbec v koupelně místo. Všude jsou jen její věci. Na vlasy, na obličej, na ruce, na tělo a já si skoro nemám, kam položit vodu po…