Aneta Vignerová odcestovala po rozchodu s Kolečkem do Emirátů. Doprovod jí dělá pohledný kadeřník

Aneta Vignerová odcestovala po rozchodu s Kolečkem do Emirátů. Doprovod jí dělá pohledný kadeřník Zdroj: Profimedia

Modelka Aneta Vignerová odjela po rozchodu s Petrem Kolečkem na dovolenou do Spojených arabských emirátů. Slunce, moře a teplého počasí si však neužívá sama. Kromě dvouletého syna Jiříčka jí dělá doprovod také její pohledný kadeřník.

35letá Aneta Vignerová má za sebou hořký rozchod s televizním scénáristou Petrem Kolečkem. Aby přišla na jiné myšlenky, svého dvouletého synka Jiříčka vzala k moři. Konkrétně si vyrazili užívat do Spojených arabských emirátů.

Zdroj: Shutterstock “Poprvé sami u moře,” napsala Aneta Vignerová pod prosluněnou fotku se svým synkem Jiříčkem. V instagramovém postu tak nepřímo narážela na to, že se tentokrát vydali k moři bez tatínka Petra Kolečka, se kterým se modelka kvůli jeho opakovaným nevěrám rozešla.

Aneta Vignerová si však dovolenou v hotelovém komplexu u moře, který se nachází ve Spojených arabských emirátech, nenaordinovala sama. Jak modelka prozradila na Instagramu, kromě syna Jiříčka jí v Emirátech dělá doprovod její osobní kadeřník Daniel Boček.

“Krásné ráno,” napsala modelka na Instagram a připojila selfie se svým pohledným kadeřníkem, které pořídila u hotelového bazénu.

Na základě tohoto selfíčka začali Anetini instagramoví sledující spekulovat, zda je tento dlouhovlasý muž jejím novým partnerem. “Že by dovolená s novou láskou?” nadhodila otázku jedna ze sledujících. “Myslím, že její kadeřník. Ale kdo ví,” odpověděla další.

Zdroj. Instagram.com/anetavignerova
Autor:
Publikováno: 24. 1. 2023 13:48 Nahlásit obsah