Bolívijská maminka Vanessa Medina vyprovázela syna do školky téměř polonahá. Virální video s nevhodným outfitem ji proslavilo po celém světě

Bolívijská maminka Vanessa Medina vyprovázela syna do školky téměř polonahá.  Virální video s nevhodným outfitem ji proslavilo po celém světě Zdroj: Shutterstock

Kdyby bolívijská modelka a právnička Vanessa Medina věděla, co svým outfitem vyvolá, možná by se oblékla na cestu do synovy školky jinak. Jedna z přítomných maminek, která rovněž ráno vypravovala své dítě do školky, ji totiž natočila v sexy přiléhavém overalu a toto video následně sdílela na sociálních sítích. Jak to celé dopadlo?

Fitness modelka a právnička Vanessa Medina vypravovala jednoho dne svého čtyřletého syna do školky, která se nachází v bolívijském hlavním městě Santa Cruz de la Sierra. Tato krásná žena, která je pyšná na svou vypracovanou postavu, si přitom oblékla přiléhavý overal na ramínka a s krátkými nohavicemi.

Když Vanessa Medina vycházela z auta a chtěla syna doprovodit do školky, v dalším autě ji tajně na mobilní telefon natáčela další maminka, která byla zjevně Vanessiným outfitem velmi pohoršená. Tato žena následně sdílela video na sociálních sítích, kde se prakticky přes noc stalo virálním.

Jak na toto video zareagovala veřejnost? Mnozí lidé stojí na straně autorky videa a tvrdí, že se tento typ oblečení pro rodiče, který doprovází své dítě do školky, skutečně nehodí. Našli se však tací, kteří vyzývavě oblečené mamince vyjádřili velkou podporu.

Když se Vanessa Medina dozvěděla, že o ní na sociálních sítích koluje tajně natočené video, zveřejnila na sociálních sítích svou obhajobu.

“Chtěla bych poděkovat všem lidem, kteří mi vyjádřili svou podporu. Jsem fit máma, která pracuje a která se s láskou stará o syna. Nedělám nikomu nic špatného. Lidé, kteří mě znají, vědí, že mám srdce plné lásky a hodnot.“

Bolívijská modelka a právnička navíc podotkla, že ji na video natočila matka, která ji chtěla přede všemi očernit. Její plány ale nevyšly tak, jak si přála. Svým virálním videem totiž Vanessu Medinu proslavila prakticky po celém světě. 

Sama Vanessa Medina tuto zahořklou maminku již nekritizuje, její počin si totiž aktuálně nemůže vynachválit. Po zveřejnění videa se během několika dnů počet sledujících Vanessina instagramového profilu více než zdvojnásobil a sledující stále přibývají. “Děkuji, že jste mě proslavila. Oblékat se bude ale, jak chci sama,” vzkázala autorce videa Vanessa Medina.

Zdroj: Instagram.com, Thesun.co.uk, Metro.co.uk
Autor:
Publikováno: 14. 2. 2022 09:59 Nahlásit obsah