Horoskop na 3. týden (18. 1. 2021 - 24. 1. 2021)

A máme tu další pondělí! Co ti přinesou dny nového týdne? Čekají tě strasti a problémy, nebo si budeš naopak užívat pohody a klidu? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

V následujících dnech tě čeká velké rozhodování. Neměla bys podcenit sílu informací a zjistit si o dané nabídce, co možná nejvíc. Zároveň tomu ale nenechávej tolik času, za tebou je velká spousta zájemců, kteří by tě mohli předběhnout.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Vánoční svátky a konec roku pro tebe a tvého partnera nebyly zrovna radostným obdobím. Teď z vás ale opadl všechem stres a můžete se zase naplno věnovat nejen sami sobě, ale také svým koníčkům. Ty jsou právě tím, co ve vašem vztahu udržuje pohodovou atmosféru.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Občas máš tendenci si stěžovat téměř na všechno, co se ve tvém životě děje. Nezapomínej na to, že mnozí lidé se potýkají s velkými problémy, podle kterých je tvé stěžovaní pouhým rozmarem. Uvědom si, jaké máš štěstí, že máš práci, střechu nad hlavou a pohodový vztah.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Ačkoliv vám s partnerem chybí kulturní vyžití, už jste si po té době zvykli na to, že zkrátka trávítě většinu volných večerů doma. Zkuste místo televize tentokrát vytáhnout nějakou společenskou hru a trochu se pobavit. Bude to vítaná změna.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Poslední dobou se cítíš tak šťastná, jako snad nikdy v životě. Přestože momentální situace i pro tebe znamená spoustu omezení, nelimituje tě natolik, abys nedokázala žít smysluplný život. Naopak máš teď více času na své nejbližší i na sebe sama.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Nenechej si nic vnutit ani od pochybných prodejců ani od svých známých. Přestože se tě budou snažit přesvědčit, že bez toho, co nabízí, se nedá žít, nenechej se. Nebuď hrubá, ale slušně jim vysvětli, proč nemáš zájem, a pošli je o dům dál.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Poslední dobou u vás doma není zrovna pohodová atmosféra. Hádky a výměny názorů jsou u vás na denním pořádku. Nenechej se partnerem vyprovokovat. Zachovej si chladnou hlavu a řeš vše s klidem a grácií. Tak vyjdeš ze všech hádek jako vítěz.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Následující dny pro tebe nebudou zrovna pohodové. Zapomeň na nějaké náročné aktivity, které vyžadují spoustu plánování. Raději se pusť do něčeho pohodového, u čeho není potřeba moc přemýšlet. Ideální je třeba úklid a třídění šatníku.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

V následujících dnech tě přepadne chuť se bavit a užít si nezávazný flirt. Dávej pozor, ať se tak ale nezamotáš do nepříjemné situace. Základ je najít k tomuto účelu někoho, kdo smýšlí stejně a laškování bez závazků mu bude po chuti. 

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Prosinec byl po finanční stránce vskutku náročným měsícem. Musela sis sáhnout hluboko do kapsy, a to v tobě zanechalo dost nepříjemný pocit. V následujících měsících ses rozhodla více šetřit, neutrácet za každou hloupost a více myslet na zadní vrátka. Jen tak dál!

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Dávej si pozor na nevinné flirtování. Nemusí se to sejít s úspěchem nejen u objektu flirtu, ale především u tvého stálého partnera. Přestože ty to bereš jako zábavu, on tu může pochopit jako akt zrady a počáteční příznak nevěry. Dej si na to pozor!

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední dobou nemáš nejlepší náladu, máš potřebu někam vypadnout a vyčistit si hlavu. Pokud takovou možnost máš, nemeškej ani chvilinku. Pokud je to pro tebe složitější, vyraz aspoň párkrát za týden sama na procházku do přírody. Prospěje to tobě i partnerovi.

Autor:
Publikováno: 18. 1. 2021 10:14 Nahlásit obsah