Jak nyní vypadají a jak žijí manželé Carol a Frank ze seriálu Krok za krokem?

Jak nyní vypadají a jak žijí manželé Carol a Frank ze seriálu Krok za krokem? Zdroj: doyouremember.com

Jistě si všichni pamatujete na filmové manžele, kteří společně vychovávali sedm dětí. Každý z nich si do manželství přivedl tři děti, společně pak měli ještě dceru. Víte, o kom je řeč?

Hádáte správně, jde o Franka a Carol ze seriálu Krok za krokem. V každém z dílů nebyla nouze o legraci a neustálé problémy mezi dětmi museli jejich filmoví rodiče Carol a Frank řešit. Seriál se natáčel v letech 1991 až 1998.

Carol, vlastním jménem Suzanne Somers, již překročila sedmdesátku, ale stále je to velmi krásná a udržovaná dáma, která otevřeně hovoří o svém soukromí. Od roku 1977 žije ve zcela šťastném manželství s Alanem Hamelem, kterému je 84 let, a jak sama herečka říká, ani po letech jejich vztah neztratil jiskru. Stále se milují, a dokonce veřejně přiznala, že společně s manželem užívají hormonální přípravky a jejich sexuální život si užívají jako za mlada.  Suzanne dodnes vystupuje na různých televizních a filmových událostech. Hraní a natáčení se už však nevěnuje.

Zdroj: doyouremember.com Frank, vlastním jménem Patrick Duffy, který se narodil v roce 1949 se stále ve filmovém průmyslu pohybuje. V roce 2019 vyšly hned tři filmy, ve kterých hraje, a dokonce se letos objevil v seriálu All Rise a Námořní vyšetřovací služba. Kromě seriálu Krok za krokem se také proslavil svou rolí v jednom z nejznámějších seriálů Dallas, kde si zahrál jejich nejmladšího syna Bobbyho Ewinga.

Zdroj: doyouremember.com Nedávno herec oslavil 71. narozeniny a zavzpomínal na to, jak byli jeho rodiče před lety nemilosrdně zavražděni výtržníky, kteří vpadli do baru ve městě Boulder, kde jeho rodiče bydleli. Jak sám dodal, jen s pomocí buddhismu se dokázal s krutým osudem, který ho připravil o milované rodiče, smířit a prostřednictvím meditací je s nimi neustále ve spojení. 

Autor:
Publikováno: 9. 7. 2020 13:08 Nahlásit obsah