Kategorie Seriál

Článek
Jak nyní vypadají a jak žijí manželé Carol a Frank ze seriálu Krok za krokem?
Jak nyní vypadají a jak žijí manželé Carol a Frank ze seriálu Krok za krokem? Jistě si všichni pamatujete na filmové manžele, kteří společně vychovávali sedm dětí. Každý z nich si do manželství přivedl tři děti, společně pak měli ještě dceru. Víte, o kom je řeč?
Článek
Malou Emmu ze seriálu Přátelé ztvárnila dvojčata. Jak dívky vypadají dnes a daly se na dráhu herectví?
Malou Emmu ze seriálu Přátelé ztvárnila dvojčata. Jak dívky vypadají dnes a daly se na dráhu herectví? Seriál Přátelé je nestárnoucí klasikou, kterou si každý rád pustí znovu třeba o dlouhých zimních večerech. Děj tohoto seriálu je plný vtipu a komických situací, avšak nechybí ani pořádná milostná zápletka, která se týkala především Rosse a krásné Rachel.
Článek
Ošklivka Betty po 18 letech. Je stále ohyzdou nebo krásnou ženou?
Ošklivka Betty po 18 letech. Je stále ohyzdou nebo krásnou ženou? Kdo by si nepamatoval kolumbijský seriál Ošklivka Betty. Neznám nikoho, kdo by s napětím nesledoval osud mladé, ošklivé a velmi chytré dívky, která se zamilovala do krásného Armanda.
Článek
Jak dnes vypadá Angelika? Bude jí téměř 80 let, vypadá však stále úžasně
Jak dnes vypadá Angelika? Bude jí téměř 80 let, vypadá však stále úžasně Není snad nikdo, kdo by neznal nestárnoucí a božskou Angeliku. Když se její představitelka, Michele Mercier, objevila poprvé v této roli v televizi, způsobila hotové šílenství – ženy chtěly být jako ona a muži by udělali cokoliv na světě, aby ji mohli mít.
Článek
Jak dnes vypadá dálniční policista Semir Gerkhan z Kobry 11?
Jak dnes vypadá dálniční policista Semir Gerkhan z Kobry 11? Kdo by si nepamatoval na slavný německý seriál o dálničních policistech Kobra 11. Hlavní a nezapomenutelnou roli Semira Gerkhana zde ztvárnil herec Erdogan Atalay, který se vyznačoval hlavně tím, že snad v každé epizodě totálně zdemoloval služební auto. Podívejte se, jak tento herec vypadá dnes.