Žena si v londýnském baru omylem objednala koktejl za 53 tisíc korun. Manžel po oznámení částky prchl

Žena si v londýnském baru omylem objednala koktejl za 53 tisíc korun. Manžel po oznámení částky prchl Zdroj: Shutterstock

Pořádnou nepříjemnost zažila v jednom londýnském baru influencerka Lynsey Bennettová z Belfastu. Objednala si alkoholický koktejl, o kterém si myslela, že stojí 18,90 liber. Jenže v rozjařené náladě nezaznamenala, že v této částce chybí desetinná čárka a že objednaný drink ve skutečnosti stojí 1890 liber, tedy v přepočtu 53 tisíc korun.

Když přišlo na placení, influencerčina manžela z částky málem ranilo. V šoku se dal na útěk a svou manželku nechal na platbu samotnou. Lynsey Bennetová se posléze o této nepříjemné záležitosti konkrétněji rozpovídala na svém Tiktoku a také Instagramu.

Po zjištění, že má za objednaný koktejl platit neuvěřitelných 53 tisíc korun, se okamžitě vydala za barmanem. Oznámila mu, že se stalo velké nedorozumění a že si takto drahý drink rozhodně neplánovala objednat. Celá situace naštěstí dopadla dobře. Barman přivolal manažera podniku, který ženě platbu drinku odpustil a vyřešil tak reklamaci v její prospěch.

Kde se vůbec stala chyba? Influencerka Lynsey si omylem a již ve velmi dobré náladě objednala luxusní alkoholický drink, který se skládal z prémiového šampaňského, třicetileté whisky a jedlého zlata. Kromě toho v nápojovém lístku přehlédla, kolik tento koktejl stojí a měla za to, že se uprostřed částky 1890 liber nachází desetinná čárka.

To ale není konec celého příběhu. Barmana pracujícího v tomto londýnském podniku poslal jeho nadřízený na menší profesní proškolení. V něm se mimo jiné naučil, že má před objednáním drahých koktejlů návštěvníky baru vždy upozornit, že tyto drinky stojí, kolik stojí.

Zdroj: Dailymail.co.uk, Instagram.com/lynseybennett36

Autor:
Publikováno: 6. 12. 2023 15:16 Nahlásit obsah