Českou influencerku smetl na Bali náklaďák. Smrt Kamily Mortimer zasáhla řadu českých celebrit

Českou influencerku smetl na Bali náklaďák. Smrt Kamily Mortimer zasáhla řadu českých celebrit Zdroj: Shutterstock

Na exotickém ostrově Bali tragicky zemřela česká influencerka Kamila Mortimer. Této hvězdě sociálních sítích, ale také podnikatelce a kamarádce desítky osobností českého showbyznysu byla osudná srážka s nákladním automobilem. Svým zraněním podlehla v sobotu 11. listopadu 2023 v odpoledních hodinách.

Česká influencerka Kamila Mortimer si vyrazila na exotické Bali užívat, místo toho ji zde bohužel nečekaně potkala smrt. Když se projížděla v sobotu 11. listopadu na skútru, srazila se s náklaďákem, který ji doslova katapultoval na tvrdý beton.

V důsledku této nehody utrpěla mnohočetná zranění. Měla zlomenou levou ruku a nohu, ovšem také poraněnou levou stranu hlavy. Následně byla převezena do místní nemocnice, kde ji bohužel lékaři prohlásili za mrtvou. Paradoxně, několik hodin před smrtí stihla na svůj Instagram ještě vložit poslední fotku z Bali.

Kamila Mortimer byla v minulosti generální ředitelkou několika obchodních společností v Česku, aktuálně působila jako podnikatelka a influencerka. Osobně se znala také s řadou českých celebrit. Spolupracovala například s Helenou Vondráčkovou, Simonou Krainovou, Leošem Marešem nebo Filipem Vaňkem.

“Diva forever… Nikdy nezapomeneme. Kami, odpočívej tak, jak sama uznáš za vhodné… Ty víš nejlíp… Ty roztančíš i nebe,” napsala na Instagramu modelka Simona Krainová. “Setmělo se moc brzy, Kami… Nezapomenu, nezapomeneme,” vzkázala zesnulé Kamile Mortimer do nebe módní návrhářka Beata Rajská.

Zdroj: Instagram.com/kamilechka, Extra.cz, Super.cz
Autor:
Publikováno: 15. 11. 2023 15:20 Nahlásit obsah