Kategorie Tragická smrt

Článek
Tragicky zemřel zpěvák Miroslav Imrich z Abraxasu. Opustil tenhle obyčejnej svět
Tragicky zemřel zpěvák Miroslav Imrich z Abraxasu. Opustil tenhle obyčejnej svět Hity, které nazpíval, zná v Česku každý. O to víc fanoušky skupin Abraxas a Tango zastihla velmi smutná zpráva. Ve věku 71 let zemřel zpěvák a skladatel Miroslav Imrich. Jak informoval deník Blesk, z tohoto světa odešel velmi tragickým způsobem.
Článek
Zemřela známá herečka z nekonečného seriálu. Její tělo našli na poli
Zemřela známá herečka z nekonečného seriálu. Její tělo našli na poli Její smrt vyvolává velké otázky. Ve věku 64 let zemřela americká herečka Robyn Bernardová, která se proslavila zvláště díky dlouholetému účinkování v oblíbeném seriálu General Hospital. Její tělo našli v úterý 12. března 2024 ráno na poli poblíž města San Jacinto v Kalifornii.
Článek
Českou influencerku smetl na Bali náklaďák. Smrt Kamily Mortimer zasáhla řadu českých celebrit
Českou influencerku smetl na Bali náklaďák. Smrt Kamily Mortimer zasáhla řadu českých celebrit Na exotickém ostrově Bali tragicky zemřela česká influencerka Kamila Mortimer. Této hvězdě sociálních sítích, ale také podnikatelce a kamarádce desítky osobností českého showbyznysu byla osudná srážka s nákladním automobilem. Svým zraněním podlehla v sobotu 11. listopadu 2023 v odpoledních hodinách.
Článek
V 31 letech zemřela kanadská krasobruslařka Alexandra Paulová. Osudnou jí byla autonehoda
V 31 letech zemřela kanadská krasobruslařka Alexandra Paulová. Osudnou jí byla autonehoda Svět krasobruslení zasáhla velmi smutná zpráva. V úterý 22. srpna 2023 zemřela nečekaně při dopravní nehodě kanadská krasobruslařka Alexandra Paulová. Bylo jí pouhých 31 let. Jak uvedla policie, Alexandra Paulová dopravní nehodu nezavinila, ale stala se její zbytečnou obětí.
Článek
Zemřela hvězda seriálu McLeodovy dcery. Australskému herci Peterovi Hardymu bylo v době tragické smrti 66 let
Zemřela hvězda seriálu McLeodovy dcery. Australskému herci Peterovi Hardymu bylo v době tragické smrti 66 let Na následky utonutí během šnorchlování na South Bech v Západní Austrálii bohužel zemřel hvězdný australský herec Peter Hardy. Bylo mu pouhých 66 let. Peter Hardy měl na kontě desítky rolí ve filmech, seriálech a divadelních muzikálech. Celosvětově se proslavil zejména díky roli v australském televizním seriálu McLeodovy dcery.
Článek
Zemřela hvězda seriálů Kriminálka Las Vegas a Tak jde čas. Americký herec Cody Longo měl pouhých 34 let
Zemřela hvězda seriálů Kriminálka Las Vegas a Tak jde čas. Americký herec Cody Longo měl pouhých 34 let Tajnosti a lži, The Catch, Kriminálka Las Vegas, Make It of Break It nebo Tak jde čas. Nejen v těchto slavných seriálech zazářil americký herec Cody Longo. Bohužel jeho nejbližší oznámili velmi smutnou zprávu. Ve středu 8. února 2023 jej našli policisté v jeho domě mrtvého. Bylo mu pouhých 34 let.