Zemřela známá herečka z nekonečného seriálu. Její tělo našli na poli

Zemřela známá herečka z nekonečného seriálu. Její tělo našli na poli Zdroj: Shutterstock

Její smrt vyvolává velké otázky. Ve věku 64 let zemřela americká herečka Robyn Bernardová, která se proslavila zvláště díky dlouholetému účinkování v oblíbeném seriálu General Hospital. Její tělo našli v úterý 12. března 2024 ráno na poli poblíž města San Jacinto v Kalifornii.

Záhadná smrt americké herečky Robyn Bernardové je aktuálně předmětem policejního vyšetřování. Její tělo bylo nalezeno bez známek života na poli a příčina její smrti zůstává dosud neznámá.

Úřady však již nyní uvádějí, že nemají podezření na cizí zavinění. Definitivní odpovědi budou k dispozici až po získání výsledků z toxikologického vyšetření, které má trvat v řádu až několika týdnů.

Robyn Bernardová se narodila 26. května 1959 v texaském Gladewateru, Texasu. Svou hereckou kariéru zahájila v roce 1981 rolí ve filmu Diva. Avšak její skutečný kariérní průlom přišel až o tři roky později, kdy získala roli Terry Brockové v kultovním seriálu televizní stanice ABC General Hospital. V tomto seriálu se objevila celkem ve 145 epizodách, které natáčela do po dobu 6 let do roku 1990.

Seriál General Hospital, který patřil k nejdéle vysílaným televizním pořadům, zanechal nesmazatelnou stopu v televizní historii. Od svého prvního vysílání v roce 1963 se stal milovaným diváckým hitem a získal širokou fanouškovskou základnu po celém světě.

Po ukončení svého angažmá v General Hospital v roce 1990 se Robyn Bernardová objevila v několika dalších seriálových a filmových projektech, ovšem žádný z nich jí nepřinesl takovou popularitu jako právě tento ikonický seriál. Její poslední herecká role byla v roce 2002 ve filmu Voices From The High School, kde ztvárnila postavu psycholožky. Následně se stáhla z veřejného života.

Zdroj: Latimes.com, Usmagazine.com

Autor:
Publikováno: 18. 3. 2024 10:18 Nahlásit obsah