Příběh ošklivky, které se ostatní smáli. Nyní jsou všichni nadšení z její nevšední krásy

Příběh ošklivky, které se ostatní smáli. Nyní jsou všichni nadšení z její nevšední krásy Zdroj: thesun.co.uk

Mladé dívce byl dán do vínku nevzhledný tvar obličeje. Dlouhá léta trpěla posměchem spolužáků, kteří ji kvůli jejímu hranatému obličeji uráželi. Když už to nemohla dále snášet, rozhodla se se svým vzhledem něco udělat. Stalo se něco úžasného a dívka je nyní opravdovou kráskou.

Sofia Marroquiová žije v Austrálii a nyní je jednou z nejpopulárnějších uživatelek platformy TikTok. Sofia natočila řadu videí, ve kterých jako spousta jiných teenagerů tančila a předstírala že zpívá. Nikdo by dnes neuvěřil, že když začínala, urážky na její vzhled jak ze strany spolužáků, tak i sledujících na TikToku, ji málem dohnaly k sebevraždě. Jednoho dne se v ní ale něco zlomilo a ona se postavila nepřízni osudu.

Zdroj: thesun.co.uk Nedávno, když se opět po dvou měsících objevila její videa na australských sociálních sítích, nikdo nemohl uvěřit té neskutečné změně. Sofia podstoupila zákrok na klinice plastické chirurgie. Tam jí odsáli tuk z tváře a nabídli terapii Kybella, která spočívá v neinvazivním zbavení dvojité brady. Díky tomuto ošetření získal její obličej výrazné změny k lepšímu.

Zdroj: thesun.co.uk I když zpočátku byl její obličej samá modřina, díky otokům téměř neviděla, byla zoufalá a bála se, že se zákrok nezdařil. Její obličej vypadal daleko hůř než před zákrokem. Lékaři ji ubezpečovali, že vše dobře dopadlo a jakmile otoky a modřiny zmizí, bude vše v pořádku. 

Sofie jim tudíž věřila, i když uživatelé internetu ji v této pro ni nesnadném období uráželi a bavili se na její účet dál. Vše vydržela a doufala, že to bude právě ona, která se nakonec bude vysmívat všem ostatním. Když se rány zahojily, otoky zmizely, rázem se z všemi opovrhované ošklivky stala opravdová australská kráska. 

Autor:
Publikováno: 17. 9. 2020 12:07 Nahlásit obsah