Zemřela hvězda seriálů Kriminálka Las Vegas a Tak jde čas. Americký herec Cody Longo měl pouhých 34 let

Zemřela hvězda seriálů Kriminálka Las Vegas a Tak jde čas. Americký herec Cody Longo měl pouhých 34 let Zdroj: Shutterstock

Tajnosti a lži, The Catch, Kriminálka Las Vegas, Make It of Break It nebo Tak jde čas. Nejen v těchto slavných seriálech zazářil americký herec Cody Longo. Bohužel jeho nejbližší oznámili velmi smutnou zprávu. Ve středu 8. února 2023 jej našli policisté v jeho domě mrtvého. Bylo mu pouhých 34 let.

“Cody byl celý náš svět. Děti a já jsme otřesení a více než zničení. Byl to nejlepší táta a nejlepší manžel. Navždy nám budeš chybět a budeme tě milovat,” uvedla ve svém prohlášení hercova manželka Stephanie Longová.

Cody Longo se narodil 4. března 1988 v americkém Coloradu. Pocházel z rodiny s múzickým a uměleckým zázemím. Jako malý se věnoval hře na klavír a také miloval divadlo. Po studiu psychologie a filmu na Kalifornské univerzitě v Los Angeles odstartoval v roce 2009 svou profesionální hereckou kariéru.

Zdroj: Shutterstock Tohoto talentovaného a pohledného herce jste mohli vidět nejen v seriálech Tajnosti a lži, The Catch, Kriminálka Las Vegas, Make It of Break It nebo Tak jde čas, ale také ve filmech Piraňa 3D, For the Love of Money nebo Starting Up Love.

Cody Longo se kromě herectví věnoval i hudbě, a to nejen jako zpěvák, ale také jako skladatel. Například jeho píseň She Said zabodovala v roce 2014 v žebříčku Billboard.

Zdroj: Shutterstock Bohužel ve středu 8. února 2023 byl Cody Longo nalezený ve svém domě v americkém Texasu mrtvý. Jak poukazuje Daily Mail, 34letý Longo údajně bojoval s alkoholismem. Mladý a talentovaný herec po sobě zanechal manželku a tři malé děti - sedmiletou dceru, pětiletého syna a ročního syna.

Zdroj: Dailymail.co.uk, Edition.cnn.com, Csfd.cz

Autor:
Publikováno: 13. 2. 2023 14:10 Nahlásit obsah