Tragická smrt slavného herce z filmu Piráti z Karibiku: Roztrhal ho žralok

Tragická smrt slavného herce z filmu Piráti z Karibiku: Roztrhal ho žralok Zdroj: Shutterstock

V neděli 23. června 2024 zemřel po útoku žraloka oblíbený herec a profesionální surfař Tamayo Perry. Bylo mu pouhých 49 let. Tragédie se odehrála na pobřeží havajského ostrova Oahu. Smrt hvězdy Pirátů z Karibiku šokovala nejen filmový svět, ale i komunitu surfařů.

V neděli 23. června odpoledne se Tamayo Perry vydal surfovat na severní část havajského ostrova Oahu. Ve vodách oceánu jej však napadl žralok. Jeho bezvládné tělo následně ve vodě objevili náhodní lidé.

Přivolaní záchranáři tělo Tamayo Perryho převezli na vodním skútru rychle na břeh, ale bohužel museli konstatovat smrt. Na těle slavného herce se nacházely rozsáhlé kousance, které potvrzovaly smrtící útok žraloka.

Tamayo Perry pracoval od roku 2016 na ostrově Oahu jako člen místní pobřežní hlídky a instruktor surfování. Jeho kolegové a přátelé jej popisují jako velmi oblíbeného a respektovaného člověka. 

Zdroj: Shutterstock „Tamayo Perry byl plavčíkem, kterého všichni milovali, dobře známým na Severním pobřeží, profesionálním surfařem známým po celém světě,“ řekl jeho spolupracovník Kurt Lager.

Tamayo Perry se kromě kariéry plavčíka a profesionálního surfaře pohyboval také před kamerou, kde získával spíš menší role. Nezapomenutelná je zvláště jeho role v Pirátech z Karibiku: Na vlnách podivna (2011). Vidět jste jej mohli také v seriálu Hawaii Five-0 nebo ve filmech Charlieho andílci: Na plný pecky či Osudové léto. 

Po této tragické události vydaly úřady v oblasti varování před žraloky. Tento útok představuje již druhý smrtelný incident tohoto měsíce na havajském ostrově Oahu, což vzbuzuje obavy mezi místními obyvateli i turisty. Místní obyvatelé se navíc obávají, že v oblasti řádí obří žralok, který již napadl několik lidí.

Zdroj: Blesk.cz, Topky.sk

Autor:
Publikováno: 25. 6. 2024 10:52 Nahlásit obsah