Kategorie Slavný herec

Článek
Tragická smrt slavného herce z filmu Piráti z Karibiku: Roztrhal ho žralok
Tragická smrt slavného herce z filmu Piráti z Karibiku: Roztrhal ho žralok V neděli 23. června 2024 zemřel po útoku žraloka oblíbený herec a profesionální surfař Tamayo Perry. Bylo mu pouhých 49 let. Tragédie se odehrála na pobřeží havajského ostrova Oahu. Smrt hvězdy Pirátů z Karibiku šokovala nejen filmový svět, ale i komunitu surfařů.
Článek
Zemřela hvězda Hry o trůny. Herci Darrenu Kentovi bylo pouhých 36 let
Zemřela hvězda Hry o trůny. Herci Darrenu Kentovi bylo pouhých 36 let Fanoušky kultovního seriálu Hry o trůny zastihla velmi smutná zpráva. Ve věku pouhých 36 let zemřel herec Darren Kent, který ztvárnil roli pastevce koz ze Zátoky otrokářů. Za smrt herce v tak mladém věku mohou vážné zdravotní problémy, kterým dlouhodobě a statečně čelil.
Článek
Zemřel slavný irský herec Ray Stevenson. Bylo mu 58 let
Zemřel slavný irský herec Ray Stevenson. Bylo mu 58 let Filmové a seriálové fanoušky zaskočila náhlá smrt slavného irského herce Ray Stevensona. Hvězdě filmů Thor, RRR, Král Artuš nebo seriálů Vinkingové a Pod černou vlajkou bylo pouhých 58 let. Ray Stevenson náhle skonal během svého pobytu v Itálii. Přesná příčina jeho smrti zatím není známá.
Článek
Zemřela hvězda muzikálu i filmu Šumař na střeše. Izraelskému herci Chaimu Topolovi bylo 87 let
Zemřela hvězda muzikálu i filmu Šumař na střeše. Izraelskému herci Chaimu Topolovi bylo 87 let Fanoušky muzikálu i filmu Šumař na střeše zasáhla smutná zpráva. Ve věku 87 let zemřel v Izraeli Chaim Topol, herec, který je s tímto uměleckým dílem nesmazatelně spojený. Chaim Topol vydechl naposledy ve čtvrtek 9. března 2023 ve věku 87 let, a to po dlouhém boji s Alzheimerovou chorobou.
Článek
Zemřel slavný kanadský herec Gordon Pinsent. Filmové ikoně bylo 92 let
Zemřel slavný kanadský herec Gordon Pinsent. Filmové ikoně bylo 92 let V sobotu 25. února 2023 odešel na věčnost jeden z nejznámějších kanadských herců Gordon Pinsent. Byl filmovou i televizní ikonou. Jak uvedla jeho rodina, herec zemřel ve věku 92 let poklidně ve spánku.
Článek
Zemřela hvězda Policejní akademie. Herec George R. Robertson, který ztvárnil komisaře Hursta, měl 89 let
Zemřela hvězda Policejní akademie. Herec George R. Robertson, který ztvárnil komisaře Hursta, měl 89 let Fanoušky legendární filmové série Policejní akademie zasáhla velmi smutná zpráva. V 89 letech naposledy vydechl kanadský herec George R. Robertson, který ztvárnil roli komisaře Henryho Hursta. Slavný herec zemřel již 29. ledna 2023, nicméně blízcí pozůstalí tuto zprávu před veřejností takřka týden tajili.