Kategorie Náhlé úmrtí

Článek
Českou influencerku smetl na Bali náklaďák. Smrt Kamily Mortimer zasáhla řadu českých celebrit
Českou influencerku smetl na Bali náklaďák. Smrt Kamily Mortimer zasáhla řadu českých celebrit Na exotickém ostrově Bali tragicky zemřela česká influencerka Kamila Mortimer. Této hvězdě sociálních sítích, ale také podnikatelce a kamarádce desítky osobností českého showbyznysu byla osudná srážka s nákladním automobilem. Svým zraněním podlehla v sobotu 11. listopadu 2023 v odpoledních hodinách.
Článek
Zemřel hvězdný hokejový brankář Roman Čechmánek. Jeho smrt je zahalena tajemstvím
Zemřel hvězdný hokejový brankář Roman Čechmánek. Jeho smrt je zahalena tajemstvím Zpráva o smrti Romana Čechmánka přišla jako blesk z čistého nebe. Jeho odchod z tohoto světa v pouhých 52 letech opravdu nikdo nečekal. Šampion z Nagana Roman Čechmánek zemřel v neděli 12. listopadu 2023, příčina jeho úmrtí je dosud neznámá. Policie proto nařídila pitvu.
Článek
Zemřela hvězda seriálu Kravaťáci. Americkému herci Billy Miller bylo pouhých 43 let
Zemřela hvězda seriálu Kravaťáci. Americkému herci Billy Miller bylo pouhých 43 let V pouhých 43 letech odešel na věčnost americký herec Billy Miller. Proslavil se zejména účinkováním v seriálech Kravaťáci, Nebezpečná identita nebo Truth Be Told. Tento držitel prestižních cen Emmy naposledy vydechl v pátek 15. září 2023. Paradoxně o dva dny později, v neděli 17. září 2023, by oslavil 44. narozeniny.
Článek
Sportovní svět pláče. Ve věku 32 let zemřela trojnásobná olympijská medailistka, spekuluje se o sebevraždě
Sportovní svět pláče. Ve věku 32 let zemřela trojnásobná olympijská medailistka, spekuluje se o sebevraždě Příznivce světové atletiky zasáhla velmi smutná zpráva. Ve věku pouhých 32 let opustila tento svět trojnásobná olympijská medailistka a dvojnásobná mistryně světa Tori Bowie. Příčina této slavné americké sprinterky není zatím známá.
Článek
V pouhých 46 letech zemřel kytarista slavné rockové kapely The Script. Po Marku Sheehanovi zůstaly tři děti
V pouhých 46 letech zemřel kytarista slavné rockové kapely The Script. Po Marku Sheehanovi zůstaly tři děti Fanoušky známé irské kapely The Script zastihla velmi smutná zpráva. V pouhých 46 letech zemřel kytarista tohoto oblíbeného rockového tria Mark Sheehan. Jeho smrt v pátek 14. dubna 2023 byla opravdu nečekaná, odešel na věčnost po velmi krátké nemoci.
Článek
Ve věku 30 let zemřela oblíbená influencerka. Poslední fotku zveřejnila 2 dny před smrtí
Ve věku 30 let zemřela oblíbená influencerka. Poslední fotku zveřejnila 2 dny před smrtí Hvězda TikToku Jehane Thomas nahrála na svůj Instagram srdcervoucí příspěvek pouhé dva dny před tím, než v pátek 17. března 2023 zemřela. Bylo jí pouhých 30 let. Odchod této mladé ženy a dvojnásobné maminky vzápětí s velkou bolestí potvrdila na sociálních sítích také její rodina.
Článek
Zemřela Julie Powellová, kterou proslavil film o vaření Julie a Julia s Meryl Streepovou. Světoznámé kuchařce bylo 49 let
Zemřela Julie Powellová, kterou proslavil film o vaření Julie a Julia s Meryl Streepovou. Světoznámé kuchařce bylo 49 let V pouhých 49 letech zemřela na zástavu srdce americká spisovatelka, kuchařka a foodblogerka Julie Powellová. Její autobiografická kniha se v roce 2009 stala předlohou světoznámého filmu o vaření Julie a Julia, ve kterém si hlavní roli zahrála Meryl Streepová a Amy Adamsová. O náhlé smrti Julie Powellové informoval její manžel.
Článek
Zemřel rapper Coolio. Do hudebního nebe odešel v 59 letech
Zemřel rapper Coolio. Do hudebního nebe odešel v 59 letech Hudební svět pláče. Ve věku 59 let zemřel legendární americký rapper Coolio, kterého proslavily hity Gangsta's Paradise či Fantastic Voyage. Zprávu o rapperově smrti potvrdil ve středu 28. září 2022 večer jeho manažer Jarez Posey.