V pouhých 46 letech zemřel kytarista slavné rockové kapely The Script. Po Marku Sheehanovi zůstaly tři děti

V pouhých 46 letech zemřel kytarista slavné rockové kapely The Script. Po Marku Sheehanovi zůstaly tři děti Zdroj: Shutterstock

Fanoušky známé irské kapely The Script zastihla velmi smutná zpráva. V pouhých 46 letech zemřel kytarista tohoto oblíbeného rockového tria Mark Sheehan. Jeho smrt v pátek 14. dubna 2023 byla opravdu nečekaná, odešel na věčnost po velmi krátké nemoci.

“Náš milovaný manžel, otec, bratr, kolega z kapely a přítel Mark Sheehan dnes zemřel v nemocnici po krátké nemoci. Jako rodina a skupina žádáme fanoušky, aby v této tragické chvíli respektovali naše soukromí,” oznámila skupina The Script na sociálních sítích. 

Podle oficiálního vyjádření skonal 46letý kytarista rockové kapely The Script v důsledku velmi krátké nemoci. Konkrétní příčinu jeho smrti však členové jeho rodiny ani skupiny nezveřejnili.

Hudebník Mark Sheehan se narodil 29. října 1976 v irském Dublinu. V letech 1996 až 2001 byl členem kapely Mytown. V roce 2001 spoluzaložil alternativní rockovou skupinu The Script, kde působil až do své smrti jako kytarista.

Zdroj: Shutterstock Kapela The Script vévodila v posledním desetiletí nejen irským a britským hitparádám, byla známá i po celém světě. A to například díky hitům “The Man Who can't Be Moved”, “Hall of Fame” nebo “For The First Time”. I v letošním roce 2023 toho měla skupina The Script hodně před sebou - plánovala podpořit zpěvačku Pink při jejím evropském turné. 

Zesnulý Mark Sheehan tu po sobě zanechal manželku Rinu a tři děti. Čest jeho památce!

Zdroj: Deadline.com, Tyla.com

Autor:
Publikováno: 18. 4. 2023 13:02 Nahlásit obsah