Ve věku 30 let zemřela oblíbená influencerka. Poslední fotku zveřejnila 2 dny před smrtí

Ve věku 30 let zemřela oblíbená influencerka. Poslední fotku zveřejnila 2 dny před smrtí Zdroj: Shutterstock

Hvězda TikToku Jehane Thomas nahrála na svůj Instagram srdcervoucí příspěvek pouhé dva dny před tím, než v pátek 17. března 2023 zemřela. Bylo jí pouhých 30 let. Odchod této mladé ženy a dvojnásobné maminky vzápětí s velkou bolestí potvrdila na sociálních sítích také její rodina.

30letá Jehane trpěla několik měsíců před svou smrtí ochromujícími migrénami. Posléze jí lékaři diagnostikovali zánět očního nervu neboli neuritidu. Právě toto onemocnění, které nejčastěji postihuje mladé dospělé s průměrným věkem 30 až 35 let, bylo pravděpodobně původcem i jejích silných migrén.

Jehane Thomas pravidelně na sociálních sítích sdílela příspěvky o svém aktuálním zdravotním stavu i o tom, jak se věnuje svým dvěma synům - tříletému Isaacovi a ročnímu Elijahovi.

Bohužel poslední Jehaniny instagramové příspěvky byly velmi smutné, protože se věnovaly jejímu zhoršujícímu zdravotnímu stavu. Poslední post, který zveřejnila pouhé dva dny před smrtí, její fanoušky velmi zasáhnul.

“Šest dní od přijetí do nemocnice a konečně jsem doma se svými chlapci. Byl to opravdu náročný týden, nejen fyzicky, ale i psychicky. Tihle dva mi tolik chyběli a mám pocit, že oba tolik vyrostli, zatímco jsem byla pryč,” napsala influencerka ke společnému selfie se svými syny.

“Možná jsem doma, ale stále bojuji s migrénami, protože nic po celém týdnu v nemocnici nepomohlo. Raději se budu léčit doma, když budu mít své milované kolem se, než být v posteli sama celé dny a noci. Možná nejsem uzdravená, ale nevzdávám se,” uvedla Jehane Thomas ve svém posledním instagramovém postu.

Zdroj: Shutterstock Bohužel pouhé dva dny nato zemřela. Jak uvedla její rodina, Jehanina smrt byla naprosto neočekávaná a všechny naprosto zdrtila.

“Jehane Thomas bylo 30 let, když tato maminka dvou chlapců 17. 3. 2023 náhle zemřela. Navzdory tomu, že několik měsíců trpěla migrénami a návaly nemocí, její odchod byl naprosto nečekaný a všem nám zlomil srdce,” napsala Jehanina nejlepší kamarádka Alys Reast.

Zdroj: Tyla.com, Gofundme.com

Autor:
Publikováno: 27. 3. 2023 09:23 Nahlásit obsah