Jaké zvíře se skrývá na obrázku? Otestujte svou vnímavost a rozpoznávací schopnost

Jaké zvíře se skrývá na obrázku? Otestujte svou vnímavost a rozpoznávací schopnost Zdroj: Shutterstock.com

Opět tu máme velmi zajímavý oční test. Ten odhalí vaši vnímavost a koncentraci vůči drobným nuancím. Je to také zkouška vaší trpělivosti, jelikož mnozí lidé při hledání ukrytého zvířete mezi čarami ztratí trpělivost a test vzdají hned na začátku.

Soustřeďte se na obrázek opravdu velmi pozorně. Tuto optickou iluzi vytvořila nanotechnoložka Michelle Dickinsová, která ji zveřejnila na sociálních sítích a vyzvala všechny, aby se pokusili najít v čarách ukryté zvíře. Většina lidí na první pohled nic jiného, než čáry neviděla, a tak pokus vzdali. 

Ti trpělivější však po delším pozorování obrázku opravdu zvíře našli a byli velmi překvapeni, že jej zprvu vůbec neviděli. Zdálo se jim, že čím déle obrázek pozorují, tak se snad i pohybuje a vystupuje z monitoru. 

Zdroj: pulse.ng Tak už jste přišli na to, jaké zvíře je mezi čarami ukryto? Jestliže ne, máme pro vás výsledek této opravdu složité hádanky. Na obrázku plném čar je tato roztomilá kočka. Je to až nepochopitelné ale opravdu tam někde je!

Pokud jste tuto hádanku rozluštili úplně sami, bez naší nápovědy, tak vám upřímně gratulujeme. Podařilo se to jenom velmi malému počtu lidí. Právě vy se tedy můžete řadit mezi ně a pyšnit se velmi bystrým mozkem. 

Autor:
Publikováno: 18. 2. 2021 14:00 Nahlásit obsah