Kategorie Test

Článek
Pokud je vaše IQ větší než 120, měli byste zvládnout tyto otázky. Odpovíte správně?
Pokud je vaše IQ větší než 120, měli byste zvládnout tyto otázky. Odpovíte správně? Pokud milujete nejrůznější hlavolamy, hádanky či dokonce i IQ testy, připravili jsme si pro vás menší test, při kterém budete muset logicky uvažovat. Test se bude skládat ze čtyř otázek, od té nejlehčí až po úplně nejtěžší. Troufnete si?
Článek
Pokud máte IQ nad 130, tyto hádanky vyřešíte snadno. Troufnete si na ně?
Pokud máte IQ nad 130, tyto hádanky vyřešíte snadno. Troufnete si na ně? Proto, abychom zjistili, jak je kdo chytrý, dělají se nejrůznější IQ testy. Dnes si však vyzkoušíme test, ve kterém budete muset vyřešit tři detektivní případy, které odhalí, zda jste skutečně všímavý a bystrý člověk. Podle všeho dokáže tyto případy rozluštit jen člověk, který má IQ nad 130. Tak co, zvládnete to?
Článek
Co se stane, když budete pít týden lák z okurek?
Co se stane, když budete pít týden lák z okurek? Napadlo vás někdy, že pití nálevu ze zavařených okurek je nadmíru zdravé? Dívka jménem Ileana Paules-Bronet se rozhodla tohle tvrzení prozkoumat na vlastní kůži a podstoupila test, při kterém sedm dní pila nálev ze zavařených okurek. A jak to dopadlo?
(150) Načíst více