Otestujte se: Tvar rtěnky toho o vás řekne víc, než si myslíte

Otestujte se: Tvar rtěnky toho o vás řekne víc, než si myslíte Zdroj: Shutterstock

Máte v kabelce rtěnku nebo pomádu na rty? Tak ji vytáhněte a pozorně prozkoumejte, jaký má tvar. I když to možná budete považovat za úplnou prkotinu, právě tvar rtěnky či pomády, který jste vytvořila jejím pravidelným používáním, je vlastně otisk vaší povahy a charakteru. Tak schválně, najdete se v následujícím seznamu?

Tvar rtěnky a typologie osobnosti

Spousta maličkostí každodenního života o nás vypovídá, jaké ve skutečnosti jsme. Jednou z nich je také tvar naší rtěnky, který jí vtiskujeme den co den. A právě s výsledným tvarem rtěnky souvisí také typologie osobnosti, se kterou přišla texaská vizážistka a majitelka Sensia Studia Cynthia Christová.

Tato žena si dala v průběhu let tu práci, že propojila rtěnky svých klientek s jejich vlastnostmi, z čehož následně vytvořila následující typologii osobnosti. Věřte jí, nebo ne - každopádně něco na jejím zjištění bude!

Test osobnosti: Co o vás prozradí tvar rtěnky?

Prohlédněte si následující obrázek a najděte si přesně svůj tvar rtěnky. Možná, že se sama o sobě dozvíte velmi zajímavé věci...

Zdroj: Shutterstock

Tvar kopírující originál

Ráda hrajete podle pravidel. Jste posedlá organizací a psaním seznamů všeho druhu. Vše pro vás musí mít jasný řád. Spíš následujete, než byste druhé vedla. Jste středně sebevědomá a celkem plachá. Nestojíte o to mít spoustu kamarádů, máte ale kolem sebe hrstku skutečných přátel, o které se můžete vždy opřít.

Špička

Milujete svůj život a snažíte se jej žít za každých okolností naplno. Jste od přírody velmi zvídavá, stále lačníte po nových informacích. Jakmile se ocitněte na křižovatce, vaše zvídavost vám pomůže vždy najít jednodušší cestu. Někteří muži vás vnímají jako záhadnou až nedostupnou bytost. Jakmile se k vám dostanou blíž a tuto bariéru prolomí, zjistí, že je jim s vámi moc dobře.

Plochý tvar

Vždy říkáte na rovinu, co si myslíte, a to vás často přivádí do konfliktů. Jste morálně založená a vaši blízcí se na vás mohou vždy spolehnout. Zakládáte si na upraveném vzhledu. Nerada jej měníte, jste v něm zkrátka konzervativní, stejně jako je vaše povaha. Máte ráda výzvy. Do radikálních změn ovšem nikdy nejdete po hlavě. Než učiníte velká rozhodnutí, vždy se nejprve musíte ujistit, zda máte podporu přátel a rodiny.

Ostrý úhel

Srší z vás obrovská energie, stále máte nové a nové nápady, které byste chtěla realizovat. Jste velmi pozitivní a bezprostřední osoba, která jde do všeho po hlavě, a tudíž se i velmi snadno zamiluje. Jste skvělou partnerkou i kamarádkou. Kdokoliv a kdykoliv někdo potřebuje, ráda mu podáte pomocnou ruku.

Úhlopříčka (diagonála)

Ráda ostatní různými argumenty přesvědčujete o své pravdě, což někteří kolem vás nemusí skousnout. Proto kolem sebe máte pouze menší skupinu přátel. Jde o lidi, se kterými se chcete opravdu stýkat a kteří vás mají rádi díky vaší povaze. Když se se svými přáteli setkáte, jste ráda středem pozornosti.

Zdroj: Shutterstock

Prohlubeň (konkáva)

Jste všímavá, vnímavá, velmi zvědavá a lačníte po nových informacích a drbech. Když chce některá z vašich kamarádek info o klukovi, se kterým začala právě chodit, obrátí se na vás. Stojíte si za tím, že ve všech informacích je síla. Díky svému poznání děláte správné volby ve svém pracovním i soukromém životě. Milujete dobrodružství a snadno si najdete nové přátele. Jedete zkrátka naplno.

Kulatý tvar

Dokážete být pravou přítelkyní, která si na nic nehraje. To vaši blízcí dokážou velmi ocenit a mají vás kvůli tomu moc rádi. Když je problém, jste jejich vrbou. Ve sporech máte postavení "mírotvůrkyně" a držíte se své pozice, dokud opět nezavládne příměří. Vaši přátelé ví, že se na vás můžou vždy spolehnout. 

Zakřivený tvar

Jste rodinný typ a právě rodina je pro vás v životě nejvíc. Se svým partnerem (a dětmi) či dalšími členy rodiny ráda děláte všechno společně: Ať už se podílíte na chodu domácnosti nebo pravidelně podnikáte nejrůznější dobrodružství. V rodinném kruhu vám je zkrátka nejlíp.

Autor:
Publikováno: 13. 9. 2023 15:23 Nahlásit obsah