Kategorie Tvář

Článek
Dvě na první pohled stejné tváře, nemusí vypovídat o tom stejném.
Dvě na první pohled stejné tváře, nemusí vypovídat o tom stejném. Existuje uznávaná teorie mezi vědci, podle které je intelekt ovlivňován dominující pravou nebo levou hemisférou. To má pak zásadní vliv na smýšlení jedince.
Článek
V roce 2010 se narodila nejkrásnější dvojčata. Koukněte, jak vypadají dnes
V roce 2010 se narodila nejkrásnější dvojčata. Koukněte, jak vypadají dnes Když se 7. července 2010 narodila jednovaječná dvojčátka Leah Rose a Ava Marie, bylo všem ihned jasné, že tyto dvě dívenky vyrostou v půvabné krásky, které se jen tak nevidí.
Článek
Věci a předměty, které mají obličej
Věci a předměty, které mají obličej Lidská fantazie je úžasná věc. Má prsty mimo jiné i v tom, že při pohledu na neživý předmět můžeme vidět tvář. Šroubky místo očí, zip místo úst a ksichtík je na světě. Probuďte své dětské já a pobavte se následujícími fotografiemi věcí s obličejem.
Článek
Tomu říkáme Blow Job! Šílené fotografie lidí, kterým do tváře fouká silný vítr
Tomu říkáme Blow Job! Šílené fotografie lidí, kterým do tváře fouká silný vítr Některé jsou vtipné, z jiných však běhá mráz po zádech. Silný proud vzduchu mění lidské obličeje v nepřirozené grimasy. Podívejte se, co s tváří dokáže udělat fukar na listí.
Článek
Tvářička jako obrázek - make-up mění obličeje ve 2D malby
Tvářička jako obrázek - make-up mění obličeje ve 2D malby Make-up artistka Valeryia Kutsanová a fotograf Alexander Khokhlov vytvořili něco, čemu lidské oko jen těžko uvěří. Produktem jejich spolupráce je série fotografií nazvaná "2D or not 2D". O co jde?