Kategorie Test

Článek
Na internetu mu přezdívají "Ledový kluk". Příběh chlapce, který každý den chodí do školy 5 kilometrů
Na internetu mu přezdívají "Ledový kluk". Příběh chlapce, který každý den chodí do školy 5 kilometrů Když mají děti psát ve škole nějakou písemku, ze strachu z ní jsou schopny i předstírat nemoc a simulovat. To ovšem není případ 10letého chlapce z Číny, který do své školy dochází dlouhých pět kilometrů a to každý den.
Článek
Proč partner pokukuje po jiných? Je to prostší, než se vlastně zdá
Proč partner pokukuje po jiných? Je to prostší, než se vlastně zdá Zažila to určitě každá žena a tudíž pravděpodobně i vy samy. Přítel si prohlédne kolemjdoucí ženu a vás to moc nepotěší, nejspíše ho i na to popudlivě upozorníte. Jenže on za to svým způsobem ani nemůže. Pojďme se tedy podívat, proč tomu tak je.
Článek
Dokážete vyřešit tuto hádanku? Většina lidí to nezvládne
Dokážete vyřešit tuto hádanku? Většina lidí to nezvládne Snad každý má rád hádanky. Krom zábavy nás k jejímu vyřešení žene jakási přirozená touha odpovědět na vše, co si pro nás svět připravil. Nakopněte tedy svůj mozek, protože se vám bude hodit v následujícím zadání.
Článek
Možná jste génius, jen o tom ještě nevíte. Záleží na těchto sedmi věcech
Možná jste génius, jen o tom ještě nevíte. Záleží na těchto sedmi věcech Zní to možná šíleně, ale skutečně se ve vás může skrývat génius, třeba jste to zatím jen ještě nezjistili. Váš mozek vás nijak neupozorňuje, zda-li jste paličatí, pohotoví nebo sentimentální. Záleží pak na vašem vědomí, jestli si sami sebe uvědomujete.
Článek
Stále nevíte, jestli je to špatný nebo dobrý člověk? Tyto 4 věci vám to pomohou zjistit
Stále nevíte, jestli je to špatný nebo dobrý člověk? Tyto 4 věci vám to pomohou zjistit Kamarád přivedl do party novou tvář a vám trvá, než si dotyčného pustíte více k tělu a začnete mu důvěřovat. Jinými slovy stále nevíte, jestli je to dobrý nebo špatný člověk. Je to zcela přirozená reakce a zabere mnohdy hodně času, než dojde k nějakému zlomovému momentu, který rozhodne. To se ale dá z části urychlit.
Článek
Sliny o vás prozradí mnohem více, než byste čekali. Mohou ukazovat i na rakovinu nebo cukrovku
Sliny o vás prozradí mnohem více, než byste čekali. Mohou ukazovat i na rakovinu nebo cukrovku Sliny jsou důležitou součástí našeho organismu. Zpravidla jim ale nevěnujeme dostatečnou pozornost, což se časem může jevit jako chyba. Mohou nás totiž upozornit na různá onemocnění a to i včetně těch vážnějších, jako je rakovina nebo cukrovka.
Článek
Poznejte sami sebe. Vyberte, koho jako prvního stihne nehoda. Prozradí to o vás, jak přistupujete k životu.
Poznejte sami sebe. Vyberte, koho jako prvního stihne nehoda. Prozradí to o vás, jak přistupujete k životu. Máme tu další test. Tentokrát rozhodnete o tom, koho jako prvního stihne nehoda. Na výběr máte jednu ze čtyř možností. Tento psychologický test o vás vypoví mnohem víc, než byste sami čekali. No nejprve se pojďme mrknout na zadání.
Článek
TEST: Vytáčí vás tyto zvuky? Možná trpíte nemocí
TEST: Vytáčí vás tyto zvuky? Možná trpíte nemocí Jedná se o nemoc zvanou misofonie. V podstatě jde o to, že lidem s touto poruchou vadí rušivé zvuky jako hltání, pískání, prskání, kýchání, mlaskání, funění, žvýkání, chroupání či třeba hlasité dýchání. Tyto zvuky jsou sice vesměs nepříjemné skoro pro každého, jenže u postižených je tento pocit "nepohodlí" dotažen do naprostého extrému.
(160) Načíst více