Koho pustíte sednout? Test, který odhalí vaši osobnost

Koho pustíte sednout? Test, který odhalí vaši osobnost Zdroj: Shutterstock.com

Jste přesvědčeni, že víte, jaká osobnost jste? Tento test vám odhalí i to, co jste ani netušili. Stačí se rozhodnout, koho pustíte sednout.

Pozorně si prohlédněte obrázek a bez zbytečného přemýšlení se rozhodněte, koho ze čtyř lidí pustíte sednout. Vy jste pro tuto chvíli ten muž s taškou na klíně. Už jste si vybrali? Tak kdo je vaším favoritem, kterému uvolníte své místo?

Zdroj: me.me

Těhotná žena

Je vaší volbou těhotná žena s malým dítětem v náručí? Jste ve své podstatě rodinný typ, který miluje děti a pokud je ještě nemáte, tak po nich ve svém nitru toužíte. Pokud jste si to do dnešního dne nechtěli přiznat, možná nastala ta pravá chvíle uvažovat o miminku. Vždyť ti drobečci jsou tak sladcí.

Babička

Už od malička nás učili, že starší lidé mají přednost a je slušnost jim uvolnit místo. Je vaše volba právě stařenka s holí? Svědčí to o vaší slušnosti, smyslu pro etiku, o čestnosti a nesmírné vyrovnanosti. A nezáleží na tom, zda jste žena, nebo muž. Gratulujeme, vážíte si druhých a nejste lhostejní ke svému okolí.

Pán s berlí

Kdo by lhostejně přihlížel na to, jak pán s berlí musí stát, když vy si pohodlně sedíte. Je to váš vítěz? Je o vás známo, že jste velmi ohleduplní a dokážete soucítit s ostatními. Možná jste také byli v podobné situaci, a tudíž víte, jak je to těžké žít a pohybovat se v dopravních prostředcích s tímto hendikepem.

Oživlá mrtvola

No to snad ne, přece neuvolníte své místo zombíkovi, nebo ano? Tak, potom jste trochu zvrácení a vaši mysl zatemňují představy o konci světa,  oživlých mrtvolách a vůbec nemáte radost ze života. Pokuste se vidět na svém životě něco krásného, snažte se více vnímat své reálné okolí a zapomeňte na apokalypsu. 

Autor:
Publikováno: 9. 2. 2021 15:18 Nahlásit obsah