Kategorie Zvíře

Článek
Dokážou psi odhalit špatného člověka?
Dokážou psi odhalit špatného člověka? To, že psi jsou velmi vnímaví tvorové, asi tušíme. Dodnes však nebylo jisté, do jak velké míry dokáže pes rozpoznat povahu člověka. Nedávné výzkumy však naznačily, že pes toho dokáže z člověka vycítit daleko více, než si myslíme.
Článek
Jaké zvíře vidíte na obrázku jako první? Prozradí to vaše hlavní osobnostní rysy
Jaké zvíře vidíte na obrázku jako první? Prozradí to vaše hlavní osobnostní rysy Lidské chování je tvořeno řadou vlastností, které jsou pro každého z nás jedinečné a odhalují naši pravou osobnost. Existují však hlavní rysy, které charakterizují celkové chování a postoj člověka.
Článek
Kočka miluje mazlení na maminčině bříšku. Sledujte, co udělá, až se narodí dítě!
Kočka miluje mazlení na maminčině bříšku. Sledujte, co udělá, až se narodí dítě! Kočky jsou vrtkavé bytosti. Mnohdy se nechtějí mazlit a raději se honí po bytě za fiktivním objektem. Tato kočka je ale výjimkou. Nedá na mazlení dopustit. Její nejoblíbenější místo je bříško od budoucí maminky.
Článek
Muž zachránil neznámého malého tvora. Až uvidíte, co z něho vyrostlo, zatají se vám dech!
Muž zachránil neznámého malého tvora. Až uvidíte, co z něho vyrostlo, zatají se vám dech! Jeff Longo jednoho horkého letního dne našel na pobřeží podivné malé zvířátko. Zželelo se mu zvířátka a tak se rozhodl, že si ho vezme do péče. Vzhledem k tomu, že bylo opravdu malé, musel mu věnovat hodně péče. To se vyplatilo a teď tvoří nerozlučnou dvojku.
Článek
6 originálních způsobů, jak zakomponovat zvířata do fotografií (nejen) na svatbě
6 originálních způsobů, jak zakomponovat zvířata do fotografií (nejen) na svatbě Hledáte tip, jak zakomponovat svého zvířecího parťáka na svatbě, nebo se jen chcete pokochat nad dokonalým spojením zvířecí tváře a radostného lidského okamžiku? Neváhejte a račte dál!