Narození miminka: Zpěvačka Kateřina Mátlová porodila holčičku, dala jí krásné jméno

Narození miminka: Zpěvačka Kateřina Mátlová porodila holčičku, dala jí krásné jméno Zdroj: Instagram.com @essens_mich_kov

Zpěvačka Kateřina Mátlová se stala 25. ledna 2021 poprvé maminkou. Narození miminka oznámil na Instagramu její partner, podnikatel Michal Kovář. V nemocnici v pražském Podolí zpěvačka známá pod pseudonymem Kate Matl porodila zdravou holčičku. Zajímá vás, jaké vybrala jméno pro miminko? Určitě se vám bude líbit. Nic extravagantního ovšem nečekejte.

S oznámením o narození miminka jako první přišel zpěvaččin partner Michal Kovář. Následné gratulace z řad přátel a fanoušků nebraly konce. Kateřina Mátlová totiž ve svých 41 letech porodila své první dítě, její partner má již syna z předchozího vztahu.

“Jmenuji se Karolínka a narodila jsem se 25. 1. 2021 v 17:25 šťastným rodičům Kačce a Michalovi. Vážím 2970 gramů a měřím 46 cm, tak bacha na mě,” napsal na Instagram originální oznámení o narození miminka šťastný tatínek.

V každém případě je jméno pro miminko, které Kateřina Mátlová a Michal Kovář vybrali, velmi krásné a ryze české. Nepůsobí extravagantním ani zastaralým dojmem, za což svým rodičům jistě Karolínka v dospělosti poděkuje.

Narození miminka však přišlo u zpěvačky dříve, než očekávala. Ještě před několika dny zveřejnila na Instagramu příspěvek o tom, že musí pro svou nenarozenou holčičku nachystat několik věcí. Zmínila rovněž, že přebalovací pult, který pro miminko objednala, je teprve na cestě.

“Doufám, že dorazí dřív, než budu v porodnici,” napsala Kateřina na Instagram. Ani se nenadála a o pár dnů později se jí narodila krásná holčička jménem Karolínka.

Autor:
Publikováno: 27. 1. 2021 10:51 Nahlásit obsah