Vzácnou srážku auta s vlkem v Česku zachytila palubní kamera. Sražená šelma pak utekla do lesa

Vzácnou srážku auta s vlkem v Česku zachytila palubní kamera. Sražená šelma pak utekla do lesa Zdroj: Shutterstock

K velmi vzácné nehodě došlo na silnici poblíž Cvikova na Českolipsku. Ženě, která řídila auto, totiž vběhl pod kola vlk. Vozidlo při srážce utrpělo pár škrábanců a otřesená šelma utekla do lesa. Srážku auta s vlkem zachytila palubní kamera. Video této kolize následně zveřejnila na svém YouTube kanále Policie ČR, zhlédnout jej tak můžete i vy.

“Řidiče na I/13 na Cvikovsku překvapil v pondělí 10. července ráno vlk. Ten vběhl do silnice a jen o centimetry unikl kolům jednoho vozidla, toyotě už se bohužel vyhnout nestačil. Při střetu utrpěl zranění jen vlk, který zmizel v lese a dohledat se ho nepodařilo,” popsala Policie ČR průběh netypické kolize auta s vlkem na svém Twitteru.

Ke srážce s vlkem došlo v lesním úseku před Kunraticemi u Cvikova na Českolipsku. Řidička nabourané toyoty po kolizi zastavila na nejbližším možném místě, aby přivolala dopravní policisty. Její manžel, který jel s ní, kromě toho prohledal les, kam zraněný vlk utekl. Zvíře ale nenašel.

Nečekanou srážku s vlkem zachytila palubní kamera v autě řidičky. Tento záznam následně oficiální cestou zveřejnili na internetu policisté. Na video se tak můžete podívat i vy.

Zdroj: Twitter.com/PolicieCZ, Youtube.com, Tn.nova.cz

Autor:
Publikováno: 1. 8. 2023 10:23 Nahlásit obsah