Kategorie Policie ČR

Článek
Karlosu Vémolovi hrozí trest za týrání zvířat. Jeho případ s bílým tygrem převzala policie
Karlosu Vémolovi hrozí trest za týrání zvířat. Jeho případ s bílým tygrem převzala policie Není to tak dávno, co se MMA zápasník Karlos Vémola na sociálních sítích chlubil svými zvířecími mazlíčky. I když se označoval za velkého milovníka zvířat, ukázalo se, že nelegálně choval bílou tygřici, které dokonce nechal odstranit drápy. Podobné mrzačení se mělo prokázat při kontrole jeho dvou lvic.
Článek
Vzácnou srážku auta s vlkem v Česku zachytila palubní kamera. Sražená šelma pak utekla do lesa
Vzácnou srážku auta s vlkem v Česku zachytila palubní kamera. Sražená šelma pak utekla do lesa K velmi vzácné nehodě došlo na silnici poblíž Cvikova na Českolipsku. Ženě, která řídila auto, totiž vběhl pod kola vlk. Vozidlo při srážce utrpělo pár škrábanců a otřesená šelma utekla do lesa. Srážku auta s vlkem zachytila palubní kamera. Video této kolize následně zveřejnila na svém YouTube kanále Policie ČR, zhlédnout jej tak můžete i vy.
Článek
Nebezpečné předjíždění na Vsetínsku. Video ukazuje hazard nezodpovědného řidiče
Nebezpečné předjíždění na Vsetínsku. Video ukazuje hazard nezodpovědného řidiče Nezodpovědného řidiče, který nebezpečně předjížděl, tam kde nemá, zachytila palubní kamera vsetínských dopravních policistů. Tento řidič skutečně velmi riskoval a nebezpečně předjel celkem tři vozidla. Podívejte se na video, které dokumentuje jeho hazardérství.
Článek
Pátrání po 12letém chlapci z Černošic: Odjel do Prahy s mužem, se kterým se seznámil na internetu. Neviděli jste ho?
Pátrání po 12letém chlapci z Černošic: Odjel do Prahy s mužem, se kterým se seznámil na internetu. Neviděli jste ho? V neděli 19. února 2023 přijali policisté po 20. hodině oznámení týkající se pohřešovaného 12letého Daniela Glembeka. Tento chlapec dobrovolně odešel z domova v Černožicích na Královéhradecku v doprovodu muže, se kterým se seznámil na sociálních sítích. Pohřešovaný chlapec se podle policistů pohybuje po Praze a může být v ohrožení života.
Článek
Pátrání po mamince Janě a 3letém Adámkovi má tragický konec. Našli je v Krkonoších mrtvé
Pátrání po mamince Janě a 3letém Adámkovi má tragický konec. Našli je v Krkonoších mrtvé Velmi smutně skončila pátrací akce po 40leté mamince Janě a jejím 3letém synkovi Adámkovi, po kterých od konce roku 2022 pátrali v Krkonoších policisté, hasiči a horští záchranáři. Jak Policie ČR oznámila na svém Twitteru, maminku se synkem bohužel našli v pondělí 2. ledna 2023 mrtvé.
Článek
Policisté zveřejnili video ze záchrany 2letého chlapce, který se ztratil v Orlických horách. Chlapcovi zachránci si zaslouží obrovský potlesk
Policisté zveřejnili video ze záchrany 2letého chlapce, který se ztratil v Orlických horách. Chlapcovi zachránci si zaslouží obrovský potlesk V sobotu 29. října navečer se při procházce s rodiči ztratil v Orlických horách dvouletý chlapec. Nešťastní rodiče zalarmovali policii, strážci zákona se spolu s hasiči a členy horské služby okamžitě pustili do pátrání. Celá akce byla naštěstí úspěšná a ztraceného chlapce našel vrtulník s termovizí. Podívejte se na video z chlapcovy záchrany.
Článek
Další rodiče nechali v Praze dítě v rozpáleném autě. Pražské záchranáře to vytočilo do běla
Další rodiče nechali v Praze dítě v rozpáleném autě. Pražské záchranáře to vytočilo do běla Někteří rodiče jsou nepoučitelní. Není to tak dlouho, co pražští policisté zachraňovali ze zaparkovaného vozu, které stálo na přímém slunci, půlroční miminko. V případě dítěte v rozpáleném autě na území hlavního města Prahy zasahovali znovu. Tentokrát z rozpáleného vozidla vyprošťovali 3letou holčičku, její rodiče byli mezitím v nákupním centru.
Článek
Matka nechala dítě v rozpáleném autě bezmála 30 minut. Zachránili jej policisté, podívejte se na video ze zásahu
Matka nechala dítě v rozpáleném autě bezmála 30 minut. Zachránili jej policisté, podívejte se na video ze zásahu Nechat miminko bez dozoru v zaparkovaném autě, když venku panují tropické teploty, je od rodičů velmi nezodpovědné. K tomuto incidentu došlo v pondělí 18. července přímo v centru Prahy, kde matka v zaparkovaném autě nechala bez dozoru své půlroční dítě bezmála 30 minut. Uplakané miminko museli z rozpáleného vozu vyprošťovat až přivolaní policisté.
Článek
Co dělat, když dostanete smyk? Na brzdu zapomeňte, řiďte se radami Policie ČR
Co dělat, když dostanete smyk? Na brzdu zapomeňte, řiďte se radami Policie ČR Víte, co dělat, když dostanete smyk? Pokud jste na tuto otázku odpověděli záporně, měli byste si osvěžit své řidičské znalosti. Zimní měsíce s sebou totiž přinášejí vyšší riziko, že na namrzlé či zasněžené silnici dostane vaše auto smyk. Právě proto byste měli přesně vědět, jak se při smyku správně zachovat.