Nebezpečné předjíždění na Vsetínsku. Video ukazuje hazard nezodpovědného řidiče

Nebezpečné předjíždění na Vsetínsku. Video ukazuje hazard nezodpovědného řidiče Zdroj: Shutterstock

Nezodpovědného řidiče, který nebezpečně předjížděl, tam kde nemá, zachytila palubní kamera vsetínských dopravních policistů. Tento řidič skutečně velmi riskoval a nebezpečně předjel celkem tři vozidla. Podívejte se na video, které dokumentuje jeho hazardérství.

41letý řidič nebezpečně předjížděl celkem tři vozidla v obci Bystřička na Vsetínsku, a to přesně v místech, kde to výslovně zakazuje nejen dopravní značení, ale také zákon. Vůbec mu nevadilo, že předjíždí v úseku, na kterém se nachází i silniční ostrůvek s přechodem pro chodce nebo dopravní značka se zákazem předjíždění.

Jedno z vozidel, které tento hazardér předjel, byla k jeho smůle hlídka vsetínského dopravního inspektorátu. Po několika set metrech policisté nezodpovědného řidiče zastavili a ztotožnili. Jeho nebezpečnou jízdu navíc zaznamenala policejní palubní kamera, a tak ji ve videu můžete jako odstrašující příklad zhlédnout i vy.

Vzhledem k tomu, že za takový přestupek zákon ukládá i zákaz činnosti, nešlo jej projednat na místě v příkazním řízení a byl následně oznámen příslušnému správnímu orgánu,” dodal policejní mluvčí Petr Jaroš.

Zdroj: Youtube.com/@PolicieCZ, Policie.cz

Autor:
Publikováno: 27. 2. 2023 13:11 Nahlásit obsah