Nela Slováková měla vážnou autonehodu. Její luxusní auto skončilo pod kamionem

Nela Slováková měla vážnou autonehodu. Její luxusní auto skončilo pod kamionem Zdroj: Profimedia

Brněnská podnikatelka a vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková měla v pondělí 14. listopadu dopoledne vážnou autonehodu. Na slovenská dálnici D2 směr hraniční přechod Brodské vjela svým luxusním autem přímo pod kamion. Naštěstí vyvázla bez zranění. O nehodě informovala na sociálních sítích přímo slovenská policie.

“Aktuálně: Vážná dopravní nehoda luxusního motorového vozidla před hraničním přechodem Brodské. Dopravní policisté právě řídí provoz na dálnici D2 a dokumentují dopravní nehodu, která se stala krátce po 8:30 na 1,5 kilometru dálnice směr ČR,” informovali slovenští policisté o nehodě Nely Slovákové na svém oficiálním facebookovém profilu.

Zdroj: Shutterstock Jak dále slovenští policisté uvedli, podle dosavadních informací řidička v jedoucím luxusním voze narazila do posledního stojícího přívěsu kamionu. “Dechová zkouška byla negativní. Žádné osoby nebyly zraněny. Dopravní nehoda je nyní ve fázi vyšetřování,” dodali slovenští strážci zákona.

Nela Slováková měla velké štěstí v neštěstí. V koloně na dálnici narazila do stojícího kamionu a její Mercedes Brabus se do kamionového přívěsu zaryl až po čelní sklo. Navzdory rozsahu poškození luxusního vozidla známá podnikatelka vyvázla bez zranění. V autě vezla i svou čivavu, které se také nic nestalo.

“Všichni svatí… 14. 11. 2022. Obě jsme v naprostém pořádku. Směřujeme na sono a rentgeny, pro jistotu, protože je to až nemožné…” napsala Nela Slováková v pondělí 14. listopadu dopoledne do svých instagramových stories.

Za Nelou Slovákovou, která měla vážnou autonehodu, okamžitě na Slovensko spěchal její partner, hokejista Lukáš Kozák. “Jsem na cestě na místo nehody. Nela je v šoku, naštěstí se jí nic nestalo,” vyjádřil se pro slovenský internetový deník Nový čas.

Zdroj: Facebook.com/KRPZBA, Instagram.com/nelaslovakova, Cas.sk
Autor:
Publikováno: 15. 11. 2022 10:15 Nahlásit obsah