Probral se po 10 letech z kómatu. Měl řídit opilý a zapříčinit vážnou nehodu, jenže vše bylo úplně jinak

Alkohol za volant nepatří - to víme všichni, ale statistiky jsou neúprosné, protože dokazují, že mnoho řidičů si vůbec nedělá těžkou hlavu s tím, že můžou někoho zranit, nebo dokonce připravit svou nezodpovědností člověka o život.

Jedním takovým řidičem byl i Ray. Často sedal za volant opilý a jeho kamarádi o něj již začínali mít strach, protože se to stávalo čím dál častěji. Proto vymysleli plán, jak ho vytrestat. Rayův nejlepší přítel Tom si počkal, až byl zase Ray namol opilý a poté ho zavezl do nemocnice. Když se muž probudil, nevěřícně se rozhlížel kolem a zjišťoval, že je v nemocničním pokoji. Sestřička nejprve Raye uklidňovala a šla přivolat lékaře (všichni to byli najatí herci), který ho informoval, že se probral po 10 letech z kómatu, protože v opilosti havaroval a měl těžkou autonehodu. To vše se mělo stát v roce 2013 a nyní je údajně rok 2023.

Aby Ray nic nepoznal, nahrál jeho kamarád také falešné televizní zprávy. Ray byl zcela zdrcen. Až poté si uvědomil, že se svým životem opravdu hazardoval a že mohl zavinit vážnou nehodu a zabít nevinné lidi. Když se zeptal, kde je jeho dcera, všichni si uvědomili, že mu velmi záleží na jeho rodině. To byl také jeden z důvodů, proč se Tom rozhodl pro takovéto drastické řešení jak kamarádovi pomoct. Když se nakonec Tom přiznal, že vše bylo jenom nahrané, Ray se slzami v očích kamarádovi poděkoval. Doufáme, že se z toho poučil a příště se alkoholu vyhne.

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 15. 3. 2021 14:28 Nahlásit obsah