Rytmus s manželkou Jasmínou vyrazili do Chorvatska. I když má Jadran kolem 20 stupňů, je to pro ně dokonalý relax

Rytmus s manželkou Jasmínou vyrazili do Chorvatska. I když má Jadran kolem 20 stupňů, je to pro ně dokonalý relax Zdroj: Shutterstock

Slovenský rapper Patrik Rytmus Vrbovský a jeho manželka Jasmína vycestovali spolu se svým synkem Sanelem k moři. Tentokrát si nevybrali exotickou destinaci, ale zavítali na chorvatské pobřeží. To je nyní před začátkem hlavní turistické sezóny dokonalým místem pro relax.

Patrik a Jasmína Vrbovští si už několik dnů užívají v Chorvatsku. Oddych a relaxaci si vychutnávají společně se svým synkem Sanelem. Tento takřka dvouletý chlapec rozhodně není u moře poprvé. Například loni v říjnu jej jeho rodiče vzali do prosluněného Turecka.

Voda v Jaderském moři má v současnosti kolem 20 stupňů Celsia, a tak je vhodná spíše pro otužilce. Jak dokazuje fotka na Instagramu, troufli si do ní i Vrbovští. A to včetně malého Sanela.

I když je mořská voda ještě chladnější, počasí v Chorvatsku již má typicky letní nádech. Dalším plusem je, že navíc ještě nevypukla hlavní turistická sezona. Rapper Rytmus si tak se svou rodinkou může užívat letního relaxu v opravdu klidném prostředí.

Zajímá vás, kam konkrétně Vrbovští vyrazili? Svůj instagramový profil od pátku 4. června zaplavují fotkami z chorvatského města Opatija, konkrétně z jeho předměstí Volosko. Toto oblíbené letovisko se nachází na severu Chorvatska, konkrétně 11 kilometrů západně od Rijeky. 

Patrik a Jasmína Vrbovští aktuálně sdílí na Instagramu nejrůznější momentky, ze svého prosluněného pobytu v Chorvatsku. Pochlubili se mimo jiné také originálním videem synka Sanela, který po svých rodičích očividně zdědil pohybové nadání.

Autor:
Publikováno: 7. 6. 2021 17:25 Nahlásit obsah