Kategorie Moře

Článek
Na dovolené chtěl vyfotit svou ženu. Podařilo se mu ale vyfotit něco kouzelného
Na dovolené chtěl vyfotit svou ženu. Podařilo se mu ale vyfotit něco kouzelného Občas se stane, zejména tedy na fotografiích z dovolených, že je na nich zachyceno mnohem víc, než jak to bylo prvoplánově myšleno. Většinou si těchto záběrů všimneme až později, při důkladnějším prohlížení a některé snímky opravdu stojí za to!
Článek
Čtenářka píše: Rajský ostrov Ada Bojana
Čtenářka píše: Rajský ostrov Ada Bojana Ostrov Ada Bojana se nachází v nejjižnější části Černé Hory, téměř na hranici s Albánií. Ostrov je ze dvou stran obejmut řekou Bojanou a z třetí strany obklopen průzračným Jaderským mořem.
Článek
Už víte, kde strávíte silvestra?
Už víte, kde strávíte silvestra? I když se zdá být času k třicátému prvnímu prosinci víc než dost, hotely přijímají každým dnem čím dál víc objednávek od lidí toužících strávit tuhle jedinečnou a poslední noc v roce na místě jiném než obvykle. S…
Článek
10 vtipných značek z pláže
10 vtipných značek z pláže Mnoho z nás se i tento rok chystá o prázdninách k moři. Pozor bychom si měly dát hlavně na informační cedule, na které můžeme narazit na místních plážích. A některé z nich jsou vážně vtipné!
Článek
Letní dovolená, kde vás čeká pořádná pařba! Ty nejlepší beach party světa.
Letní dovolená, kde vás čeká pořádná pařba! Ty nejlepší beach party světa. Už vás nebaví letní dovolená, kde se jen "plácnete" na pláž a jednou za hodinu se otočíte, abyste byli rovnoměrně opálení? Tak sbalte pár pártychtivých kamarádů a vyrazte na místa, kde si můžete užít ty nejlepší…
(6) Načíst více