Kategorie Jasmina Alagič

Článek
Jasmina Alagič hledá školku pro syna Sanela. Na předškolní zařízení má obrovské nároky
Jasmina Alagič hledá školku pro syna Sanela. Na předškolní zařízení má obrovské nároky Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská a její manžel Patrik Vrbovský alias raper Rytmus se aktuálně pustili do hledání mateřské školy pro tříletého syna Sanela. Najít školku, v níž by bylo místo pro tříleťáka, je pro většinu rodičů nadlidský úkol. Jasmina Alagič má však jasnou představu, jak by měla ideální školka pro jejich syna vypadat.
Článek
Valentýn českých a slovenských celebrit: Kdo slavil single a kdo dostal romantické vyznání lásky?
Valentýn českých a slovenských celebrit: Kdo slavil single a kdo dostal romantické vyznání lásky? Svatý Valentýn je svátkem všech zamilovaných. 14. února si vyznávaly veřejně lásku také některé slavné páry. Třeba na takovém Instagramu se to romantickými fotkami a vyznáními lásky jenom hemžilo. Některé celebrity však Valentýnu vůbec neholdují. Kdo letos na svátek všech zamilovaných zcela zanevřel a napsal na Instagramu jasný vzkaz?
Článek
Rytmus s manželkou Jasmínou vyrazili do Chorvatska. I když má Jadran kolem 20 stupňů, je to pro ně dokonalý relax
Rytmus s manželkou Jasmínou vyrazili do Chorvatska. I když má Jadran kolem 20 stupňů, je to pro ně dokonalý relax Slovenský rapper Patrik Rytmus Vrbovský a jeho manželka Jasmína vycestovali spolu se svým synkem Sanelem k moři. Tentokrát si nevybrali exotickou destinaci, ale zavítali na chorvatské pobřeží. To je nyní před začátkem hlavní turistické sezóny dokonalým místem pro relax.
Článek
Rytmus a Jasmína Alagič oslavili druhé výročí svatby. Vyměnili si dojemná vyznání lásky
Rytmus a Jasmína Alagič oslavili druhé výročí svatby. Vyměnili si dojemná vyznání lásky Raper Rytmus a moderátorka Jasmína Alagič tvoří manželský pár přesně dva roky. Jsou do sebe stále po uši zamilovaní jako na začátku svého vztahu. Tento nejsledovanější pár slovenského showbyznysu právě romanticky oslavil své druhé výročí svatby. Nemohla chybět ani dojemná vyznání, která si Rytmus a Jasmína napsali na Instagram.
Článek
Maminka Jasmina Alagič ukázala, co vaří synkovi Sanelovi k obědu. Její menu biomatky nepotěší
Maminka Jasmina Alagič ukázala, co vaří synkovi Sanelovi k obědu. Její menu biomatky nepotěší Spousta maminek až úzkostlivě dbá na to, jaká jídla naservíruje svým malým dětem na talíř. To slovenská moderátorka Jasmina Alagič se s tím příliš nepáře. Jak tato partnerka rappera Rytmuse ukázala na Instagramu, synkovi Sanelovi s láskou servíruje jídla, která má nejraději. Některé biomatky možná její menu vůbec nezkousnou.
Článek
Jasmina Alagič propadla po porodu domácímu cvičení. Na Instagramu se pochlubila dokonalým tělem
Jasmina Alagič propadla po porodu domácímu cvičení. Na Instagramu se pochlubila dokonalým tělem Slovenská moderátorka a manželka rappera Rytmuse Jasmina Alagič po porodu rozhodně nezahálí. Vedle starostlivosti o 1,5ročního synka Sanela poctivě maká na své figuře. Pravidelné domácí cvičení je na Jasmině Alagič opravdu vidět. Dosvědčují to i fotky, kterými se nedávno pochlubila na Instagramu.