Maminka Jasmina Alagič ukázala, co vaří synkovi Sanelovi k obědu. Její menu biomatky nepotěší

Maminka Jasmina Alagič ukázala, co vaří synkovi Sanelovi k obědu. Její menu biomatky nepotěší Zdroj: Shutterstock

Spousta maminek až úzkostlivě dbá na to, jaká jídla naservíruje svým malým dětem na talíř. To slovenská moderátorka Jasmina Alagič se s tím příliš nepáře. Jak tato partnerka rappera Rytmuse ukázala na Instagramu, synkovi Sanelovi s láskou servíruje jídla, která má nejraději. Některé biomatky možná její menu vůbec nezkousnou.

Moderátorka Jasmina Alagič a zpěvák Rytmus tvář svého synka Sanela na veřejnosti schovávají a neukazují ji ani na Instagramu. Tentokrát ale udělali výjimku a ukázali něco ze soukromí svého jediného dítěte.

Jasmina Alagič totiž na svém instagramovém účtu zveřejnila, co malému Sanelovi připravila k obědu. Při pohledu na talíř je jasné, že Jasmina není u svého dítěte striktní zastánkyní zdravé stravy. Naopak mu dopřává, aby vyzkoušel nejrůznější chutě.

Zdroj: Instagram.com @jasmina_alagic

“Dýně s párkem a brambory. Já vím, mohla bych být možná trošku víc biomáma, ale snažím se, aby ta strava byla pestrá. Papá i spoustu rybiček, ale papá i obyčejné párky a dušenou dýni, do které jsem dala i šlehačku,” napsala na Instagramu upřímně Jasmina. Svůj příspěvek ovšem následně smazala.

Co tedy na tento jídelníček řeknou zarputilé biomatky, Jasmina Alagič ale příliš neřeší. Důležité pro ni je, aby byl její jediný syn spokojený. Že malému Sanelovi dopřeje, po čem jeho srdce touží, ukázala i v dalším instagramovém příspěvku. Spolu s hrdým tatínkem Rytmusem mu udělala dětský pokojíček snů ve stylu džungle.

Hrdá maminka Jasmina Alagic rozhodně nezahálí ani po pracovní stránce. Bude totiž moderovat nejnovější sérii show Česko Slovensko má talent.

Autor:
Publikováno: 9. 4. 2021 13:32 Nahlásit obsah