Jasmina Alagič hledá školku pro syna Sanela. Na předškolní zařízení má obrovské nároky

Jasmina Alagič hledá školku pro syna Sanela. Na předškolní zařízení má obrovské nároky Zdroj: Profimedia

Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská a její manžel Patrik Vrbovský alias raper Rytmus se aktuálně pustili do hledání mateřské školy pro tříletého syna Sanela. Najít školku, v níž by bylo místo pro tříleťáka, je pro většinu rodičů nadlidský úkol. Jasmina Alagič má však jasnou představu, jak by měla ideální školka pro jejich syna vypadat.

Manželé Vrbovští hledají mateřskou školku pro syna Sanela, který letos v července oslaví již třetí narozeniny. Chtěli by pro něj proto najít vysněnou mateřinku v Bratislavě, nebo případně v jejím okolí. Z toho důvodu se Jasmina Alagič obrátila na své instagramové sledující, zda by jí s hledáním školky nepomohli.

“Prosba o pomoc při hledání vysněné školky. Kamarádi, hledáme školku pro Sanelka. Toto jsou naše vytoužené požadavky, o kterých vím, že jsou totálně přehnané,” napsala slovenská moderátorka maďarsko-bosenského původu na Instagram a zveřejnila následující seznam vysněných požadavků: 

1. Málo dětí ve třídě.

2. Individuální laskavý přístup.

3. Posílání fotek, videí přes den.

4. Pěkné prostředí.

5. Čas strávený v přírodě.

6. Sport, jazyk, hudba, cokoliv.

Jasmina Alagič pod svou prosbou dodala, že pokud děti nebudou muset chodit do školky již na osmou hodinu ráno, bude skákat radostí. Dále uvedla, že si je vědoma toho, že může působit jako přemotivovaná matka a že se některým lidem mohou její nároky na školku zdát velmi přehnané.

“Raději jsem zveřejnila seznam všech mých vysněných požadavků na mateřskou školku pro Sanela. Postupně z nich ale budu ubírat, protože vím, že pravděpodobně nic takového nenajdu,” řekla svůj názor Jasmina Alagič ve svém instagramovém videu.

Na její instagramovou výzvu reagovala spousta spokojených maminek, ale také učitelek mateřských škol. Jasmina Alagič dostala několik tipů na ideální školku pro tříletého Sanela, mezi kterými možná najde tu pravou.

“Tento dotaz sem dávám i proto, aby si i ostatní rodiče mohli prohlédnout tipy a vaše zkušenosti. Možná i dalším lidem díky vašim názorům pomůžeme najít tu správnou vysněnou školku v Bratislavě, nebo případně v jejím okolí,” dodala Jasmina Alagič na Instagramu.

Zdroj: Instagram.com/jasmina_alagic 

Autor:
Publikováno: 30. 3. 2022 09:08 Nahlásit obsah