25letá učitelka matematiky pohlavně zneužila své žáky. Když aféra praskla, zničilo jí to život

25letá učitelka matematiky pohlavně zneužila své žáky. Když aféra praskla, zničilo jí to život Zdroj: Shutterstock

Byla krásná, mladá a chytrá, měla dobrou práci a celý život před sebou. Přesto 25letá učitelka matematiky Erin McAuliffe z americké Severní Karolíny udělala něco, co se nepromíjí. Spala se svými žáky, z nichž nejmladšímu bylo 16 let.

25letá učitelka matematiky Erin McAuliffe pracovala na Rocky Mount Preparatory School v Severní Karolíně pouze několika měsíců. Nikoho z jejích kolegů ale ani ve snu nenapadlo, čeho je schopná.

V momentě, kdy se vedení střední školy dozvědělo, že má tato učitelka intimní vazby s několika studenty z různých ročníků, dostala hodinovou výpověď. Chování nezdárné učitelky ředitel školy rovněž nahlásil příslušným úřadům. Erin McAuliffe policisté následně zatkli za nevhodný sexuální kontakt se svými třemi žáky.

Tato učitelka měla mít konkrétně pletky s jedním 16letým a se dvěma 17letými studenty, kteří se se svou vyučující scházeli vždy mimo školu. Šlo o velmi krátké románky, podle výpovědí s nimi učitelka nenavazovala žádné dlouhodobé vztahy.

Zdroj: Shutterstock I když měli tito chlapci se svou vyučující nezávisle na sobě sex dobrovolně, 16letý student je dle zákonů Severní Karolíny vzhledem ke svému věku považován za nezletilého. Kvůli svému počínání byla následně Erin McAuliffe obviněna ze tří případů sexuální aktivity se studentem a z jednoho zneužití nezletilé osoby. 

Když aféra učitelky, která se mimo školu intimně stýkala se svými žáky, praskla, ErinMcAuliffe to zničilo život. Kromě zákonného postihu a nechtěného mediálního zviditelnění to velmi odnesla její psychika. A to i kvůli tomu, že už nikdy nebude moci učit; tedy vykonávat povolání, na které se během studií připravovala.

Zdroj: Independent.co.uk, Cbsnews.com, Dailymail.co.uk
Autor:
Publikováno: 14. 9. 2023 09:41 Nahlásit obsah